INFORMACJE O FIRMIE WYKAZY KANAŁÓW INFORMACJE REGULAMIN BLOG EXTREMESAT SKLEP EXTREMESAT KONTAKT
   
telewizja na kartę
   
 

 
INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM - CYFROWA TELEWIZJA DOSTĘPNA W CAŁYM DOMU !

Jeśli chciałbyś móc odbierać programy telewizji cyfrowej niezależnie na wielu telewizorach w swoim domu to nasz system multiroom jest rozwiązaniem,którego szukasz. MULTIROOM zastępuje montaż bardzo wielu anten jednocześnie dostarczając sygnał wszystkich programów wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Zainstalowanie systemu multiroom nie zobowiązuje do zawierania umowy o abonament ani do ponoszenia comiesięcznych opłat za możliwość oglądania programów SAT i TV na wszystkich telewizorach niezależnie od liczby pokojów.


Realizujemy instalacje SYSTEMÓW MULTIROOM na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic i okolic.
Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową zestawów sprzętowych MULTIROOM. Dzięki temu nawet jeżeli wcale
nie jesteś z naszych okolic możesz zakupić cyfrowy system multiroom bez umowy i bez abonamentu.


telewizja - multiroom - jak oglądać telewizję cyfrową w całym domu - telewizja w wielu pokojach - system antenowy multiroom - instalacja multiroom - telewizja na wiele telewizorów

jak działa MULTIROOM - jak odbierać telewizję na wielu telewizorach - czym jest system multiroom - telewizja cyfrowa - multiroom na wiele telewizorów - instalacja multiroom - jak zainstalować multiroom
 

MULTIROOM - TELEWIZJA CYFROWA W CAŁYM DOMU Oferowany przez nas system multiroom można porównać do instalacji elektrycznej.Instalacja elektryczna pozwala na podłączenie wielu różnych urządzeń w domu z jednego przyłącza / jednego licznika energii natomiast system multiroom pozwala na podłączenie wielu telewizorów oraz wielu dekoderów w domu - bez potrzeby instalowania wielu anten!

Sygnał programów telewizji cyfrowej odbierany przez anteny (satelitarną oraz telewizyjną RTV) doprowadzany jest co centralnego punktu w domu gdzie instalowany jest tzw. multiswitch czyli specjalne urządzenie, którego działanie polega na dystrybucji sygnału SAT i TV do wszystkich pokojów.

Od multiswitch-a prowadzone są przewody do poszczególnych gniazdek antenowych RTV/SAT zainstalowanych w pokojach. Każde z gniazd daje niezależny dostęp do sygnału telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej.

Oznacza to, że każdy z odbiorców sygnału może oglądać programy SAT
i kanały DVB-T niezależnie od tego co oglądają inni użytkownicy systemu.

Standardowo jeden cyfrowy system multiroom zastępuje montaż 8 anten satelitarnych i telewizyjnych. Oferujemy jednak też bardziej rozbudowane wersje multiroom pozwalające na podłączenie do jednego systemu nawet kilkudziesięciu odbiorców (instalacje dla budynków wielomieszkaniowych).Dawno minęły już czasy kiedy telewizory były dobrem rzadkim, dorgim i reglamentowanym na kartki i zapisy jak to miało miejsce w czasach PRL-u. Obecnie według danych GUS-u (Główny Urząd Statystyczny) w przeciętnym polskim domu znajduje się zwykle od dwóch do 4 telewizorów. Bardzo popularne stało się umieszczanie drugiego telewizora w pokoju dzieci (aby uwolnić się od oglądania bajek na telewizorze w salonie). Często bywa
SYSTEM MULTIROOM - ZESTAW SPRZĘTOWY DO MULTIROOM też tak,że po męczącym dniu pracy nie zawsze mamy siłę by wytrzymać przed telewizorem w salonie do pózna aby dokończyć oglądanie filmu, który nas właśnie zaciekawił...lecz zmęczenie wiedzie do sypialni. Wtedy przydaje się możliwość oglądania telewizji również z wygodnego łóżka sypialni. Co zrobić aby móc rozdzielić sygnał TV na wiele telewizorów ?

Wystarczy po prostu zainstalować system multiroom - w ten sposób możliwe będzie oglądanie programów cyfrowej telewizji satelitarnej oraz kanałów naziemnej telewizji DVB-T wszędzie tam, gdzie obecny będzie telewizor. Wreszcie nie będzie wojen o pilota a oraz o to, co oglądać a każdy z domowników będzie mógł oglądać swoje ulubione programy niezależnie od tego co chcą oglądać inni mieszkańcy.Niezależnie od liczby telewizorów - wystarczy tylko jedna antena satelitarna oraz jedna antena telewizyjna. Instalując system MULTIROOM unikasz szpecącego widoku lasu anten oraz plątaniny kabli wijących się po elewacji i dachu budynku. System MULTIROOM dostarczy sygnał do dowolnego pokoju
lub mieszkania - niezależnie od jego umiejscowienia! Odbieranie telewizji cyfrowej jeszcze nigdy nie było tak proste i tak bezproblemowe jak dziś.

Zarówno zakupienie systemu MULTIROOM jak i jego użytkownie nie zobowiązuje do wykupywania abonamentu jakiejkolwiek telewizji płatnej ani do ponoszenia żadnych comiesięcznych opłat na rzecz kablówek lub operatorów płatnych platform satelitarnych. Zainstalowanie systemu może więc oznaczać także uniezależnienie się od usług lokalnej kablówki i umożliwi oglądanie darmowej telewizji cyfrowej (satelitarnej i naziemnej).

Oczywiście wielbiciele kodowanej telewizji płatnej czyli platform cyfrowych, którym nie wystarcza bezpłatny dostęp do ponad 40 kanałów polskich oraz kilkuset zagranicznych mogą dzięki instalacji systemu MULTIROOM korzystać również z dekoderów dowolnej platformy bez potrzeby montażu własnej anteny satelitarnej. W praktyce oznacza to, że wystarczy jedynie podłączyć dowolny dekoder do gniazda antenowego jakie obecne będzie w pokoju. System MULTIROOM umożliwia oglądanie zarówno darmowych programów telewizyjnych (satelitarnych i naziemnych) jak również korzystanie z dowollnego dekodera telewizji płatnej (platformy cyfrowej) w wielu pokojach bez potrzeby instalowania wielu anten satelitarnych.

zobacz także :

o firmie       regulamin zakupów        polityka prywatności      polityka cookies     dostawa i wysyłka      telewizja cyfrowa     dekodery uniwersalne     instalacje  multiroom    angielska telewizja    kontakt