KONTAKT OFERTA O FIRMIE / O NAS REGULAMIN JAK ZAMAWIAĆ ? JAK KUPOWAĆ ?

TELEWIZJA ZAGRANICZNA - JAK ODBIERAĆ ZAGRANICZNE PROGRAMY TELEWIZJI CYFROWEJ W POLSCE ?

 HOME (STRONA GŁÓWNA)
 TELEWIZJA BEZ ABONAMENTU
 INSTALACJE ANTENOWE 
 MONTAŻ I SERWIS ANTEN
 DEKODERY UNIWERSALNE
 DEKODERY SATELITARNE
 MULTIROOM DLA DOMU
 TELEWIZJA ZAGRANICZNA
 WYKAZY KANAŁÓW
 TELEWIZJA CYFROWA
 TELEWIZJA NAZIEMNA 
 TELEWIZJA SATELITARNA
 TELEWIZJA BEZPŁATNA (FTA)
 TELEWIZJA PŁATNA (PAY TV)
 TELEWIZJA "NA KARTĘ" SMART HD+
 SMART TV (TV INTERNETOWA)
 TELEWIZJA ANGIELSKA
 TELEWIZJA NIEMIECKA
 POLSKA TELEWIZJA ZA GRANICĄ
 ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE
 DEKODERY BEZ ABONAMENTU
ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE - JAK ODBIERAĆ KANAŁY TELEWIZJI ZAGRANICZNEJ
                  .
Jeśli chcesz odbierać kanały zagranicznej telewizji cyfrowej w Polsce i szukasz sposobu jak to zrobić - nie szukaj dalej bo już właśnie teraz znalazłeś sposób na odbiór kanałów angielskich, niemieckich, francuskich, hiszpańskich czy włoskich a nawet rosyjskich czy też wielu innych kanałów zagranicznych. Oferujemy uniwersalne dekdodery cyfrowe umożliwiające bezpłatny odbiór zagranicznych oraz polskich kanałów telewizji cyfrowej!Kupując jednorazowo dekoder uniwersalny zysykasz dostęp do darmowych stacji satelitarnych
jak i naziemnych DVB. Niezależnie od tego w jakim rejonie Polski mieszkasz jesteś w zasięgu bezpłatnej telewizji cyfrowej z satelity.

Cyfrowa telewizja satelitarna oferuje bezpłatny dostęp do kanałów z wielu różnych krajów.Zdecydowana większość
kanałów satelitarnych to kanały całkowicie darmowe tzw.FTA
czyli programy niekodowane / nieszyfrowane a tym samym to kanały dostępne bez opłacania abonamentu platform!!!

Niezależnie od tego czy chcesz odbierać angielskie, włoskie czy niemieckie albo francuskie kanały satelitarne dostępne są one zupełnie bezpłatnie z anteny satelitarnej. Odbiór telewizji satelitarnej wymaga tylko posiadania dekodera czyli odbiornika telewizji cyfrowej do którego podlączysz przewód prowadzący od anteny satelitarnej ustawionej juz na satelitę.

Jeśli obecnie posiadasz jakąś antenę satelitarną możesz jej użyć do odbierania darmowej telewizji zagranicznej i polskiej
telewizji zresztą także.Wystarczy podłączyć nasz dekoder.


Zakupienie dekodera uniwersalnego lub satelitarnego jest tylko jednorazowym wydatkiem i nie zmusza do korzystania
 z
oferty ŻADNEJ TELEWIZJI PŁATNEJ czyli nie generuje żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat abonamentowych.

Odbieranie cyfrowej telewizji satelitarnej jest prostsze niż myślisz
nie generuje żadnych comiesięcznych opłat i jest możliwe na każdym telewizorze. Aby odbierać telewizję z satelity nie potrzebujesz żadego nowego "cyfrowego" telewizora.W praktyce aby odbierać angielskie czy niemieckie, francuskie lub jeszcze inne programy tv satelitarnej wystarczy tylko użyć posiadanej obecnie anteny (lub kupić nową)
Oznacza to, że jeśli dotychczas posiadałeś jakąś antenę satelitarną która wcześniej służyła do odbierania np. platformy cyfrowej możesz całkowicie bezpłatnie odbierać z tej anteny też kanały zagraniczne.

Twoja antena satelitarna zupełnie bezpłatnie odbierze kanały
telewizji niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, angielskiej oraz wiele innych programów telewizji satelitarnej.. i to bez abonamentu!
Darmowa telewizja satelitarna to setki kanałów dostępnych tam gdzie mieszkasz!Satelita obejmuje zasięgiem całą EUROPĘ!

Telewzja satelitarna wcale nie jest żadną płatną platformą cyfrową. Żadna platforma nie jest właścicielem żadnego satelity lecz tylko wynajmuje miejsce na satelicie (podbnie jak Kowalski wynajmuje mieszkanie w bloku nie czyni to go wcale właścielem tego bloku).
Zdecydowana większość kanałów satelitarnych to kanały darmowe czyli niekodowane-czyli dostępne bez abonamentu platform.
Cyfrowa telewizja satelitarna oferuje darmowy dostęp do programów z całego świata a jej oferta programowa obejmuje
liczne programy tematyczne a także kanały HD (telewizja wysokiej rozdzielczości).Odbieranie zagranicznych kanałów satelitarnych
 nie wymaga opłacania abonamentu żadnej platformy cyfrowej ani zawierania żadnej umowy - żadna karta nie jest potrzebna


Jeżeli jesteś zainteresowany odbieraniem kanałów europejskich w Polsce i chcesz mieć dostęp do kanałów niemieckich i angielskich to zdecydowanie warto mieć dostęp do sygnału z satelitów ASTRA. Astra to jest najważniejszy i najpopularniejszy satelita w Europie.
Nawet jeśli obecnie odbierasz tylko satelitę HOTBIRD to z tej samej anteny możesz zacząć odbierać również programy z satelity Astra.
Co istotne - aby odierać kanały europejskie z satelitów ASTRA wcale nie musisz tracić dostępu do kanałów polskich z satelity HotBird.
Generalnie to jakie zagraniczne kanały satelitarne będziesz odbierać zależy od tego na odbiór jakiego satelity jest ustawiona obecnie Twoja antena satelitana. Warto wiedzieć że w całej Polsce najczęściej anteny satelitarne ustawiane są na odbiór satelity HOTBIRD.
Oferta programowa satelity HOTBIRD oprócz kanałów polskich obejmuje też kanały włoskie, rosyjskie i liczne kanały arabskie.Jeżeli chciałbyś mieć dostęp do kanałów angielskich czy też niemieckich w tym kanałów sportowych, dokumentalnych, informacyjnych oraz kanałów z bajkami dla dzieciaków nadawanych w językach takich jak angielski czy niemiecki zdecydownie warto odbierać inne satelity.

Przedstawiona na zdjęciu widocznym obok tego tekstu satelitarna antena została tak skonfigurowana aby zapewniać odbiór sygnału
trzech różnych satelitów bez potrzeby każdorazowego ustawiania
kierunku anteny. W ten sposób z jednej anteny odbierzesz kanały nadawane z  HOTBIRD (13E), ASTRA (19.2E) i ASTRA 2 (28.2E).

Oczywiście oferta darmowej cyfrowej telewizji satelitarnej obejmuje również programy nadawane z bardzo wielu innych satelitów jakie też można bezproblemowo odbierać w całej Polsce jednak właśnie najbardziej popularnym rozwiązaniem jest konfiguracja ze zdjęcia.

CO JEST NADAWANE Z TYCH WŁAŚNIE SATELITÓW ?

HOTBIRD 13E to satelita najpopularniejszy w Polsce i bardzo licznych krajach arabskich Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.
Poza kanałami polskimi są tu też liczne kanały włoskie oraz kanały rosyjskie czy też anglojęzyczne wersje arabskiej AL JAZEERA czy też irańskiego PRESS TV oraz także rosyjskiej Russia Today HD.


ASTRA 19.2E to najpopularniejszy satelita w EUROPIE. Z tego właśnie satelity nadawane są kanaly niemieckie oraz francuskie czy też hiszpańskie. Z Astry za darmo dostępny jest EUROSPORT
oraz kanały dziecięce jak NICKELODEON czy DISNEY CHANNEL.
Z tego satelity są też darmowe Sky News , TLC, Comedy Central
oraz darmowe kanały z wyścigami Formuły 1 jak RTL Television.
Astra to także liczne darmowe/niekodowane kanały HD oraz UHD.

ASTRA 2 (28.2E) to najpopularniejszy satelita na WYSPACH BRYTYJSKICH.Za pośrednictwem tego właśnie satelity swoje kanały nadają najpopularniejsze kanały angielskie i anglojęzyczne. Oferta programowa satelity ASTRA 2 (28.2E) znacząco różni się do tego co oferuje ASTRA 1 gdyż tutaj nie ma kanałów niemieckich czy francuskich ale są za to kanały brytyjskie w tym również takie telewizje gdzie nadawane są filmy z wyświetlanymi angielskimi napisami ekranowymi czy też audiodeskrypcją. Oprócz kanałów telewizyjnych są tutaj dostępne również programy angielskiego radia. Warto zauważyć, że to z satelity ASTRA 2 (28.2E) nadaje darmowa platforma
satelitarna FREESAT,której oferta programowa obejmuje ponad 150 kanałów w tym wele dostępnych jest również w całej Polsce

Sprzedawane przez nas na własność bez abonamentu cyfrowe dekodery uniwersalne są już przygotowane do odbioru kanałów nadawanych właśnie z tych trzech opisanych powyżej satelitów (HOTBIRD/ASTRA/ASTRA2) co oznacza, że otrzymasz już dekoder
z poukładaną i pogrupwaną tematycznie listą programów gdzie zaprogramowane w pamięci dekodera na liście są kanały niemieckie oraz angielskie czy francuskie a także darmowe kanały polskie, włoskie, rosyjskie i wiele innych. Lista ma klasyfikację tematyczne czyli bardzo łatwo znajdziesz w dekoderze np.darmowe kanały bajkowe dla dzieciaków albo kanały informacyjne oraz muzyczne.
W przesyłce z dekoderem uniwersalnym otrzymasz również instrukcję instalacji/ustawienia ANTENY SATELITARNEJ.
Odbieranie darmowych kanałów cyfrowej telewizji (zagranicznych i polskich) razem z jednego wspólnego dekodera!!!

CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE

Aby zobaczyć cyfrowe dekodery uniwersalne - kliknij w obrazek powyżej lub tutaj 


Jeżeli jesteś szczególnie zainteresowany odbieraniem kanałów angielskich i anglojęzycznych w Polsce kliknij tu:> telewizja angielska

Jeżeli jesteś szczególnie zainteresowany odbieraniem kanałów niemieckich w Polsce kliknij tu:> telewizja niemiecka

Jeżeli poszukujesz możliwości odbioru w Polsce programów nadawanych w jeszcze innych językach skontaktuj się z nami telefonicznie


Zakupiony w naszej firmie cyfrowy dekoder uniwersalny otrzymasz już w pełni skonfigurowany czyli z aktualnym oprogramowaniem oraz ułożoną listą programów darmowej telewizji cyfrowej pogrupowanych tematycznie. Lista programów darmowej telewizji satelitarnej przygotowana przez nas (zaprogramowana w pamieci dekodera) obejmuje kanały nadawane z trzech satelitów opisanych powyżej.

Oprócz listy kanałów "wszystkie programy" zawierającej łącznie około 1000 (tysiąc) różnych programów satelitarnej telewizji darmowej czyli niekodowanych telewizji satelitarnych w pamięci dekodera znajdują się też grupy kanałów tematycznych np. muzyczne, bajkowe, sportowe, rozrywkowe, informacyjne, dokumentalne itp. Oczywiście możliwe jest też samodzielne tworzenie własnych list programów.

Oferta programowa bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej (czyli satelitarnych kanałów niekodowanych FTA) nie ogranicza się wcale do tylko tych kilku satelitów - każdy dekoder uniwersalny umożliwia odbieranie programów z dowolnego satelity, jakiego sygnał będzie docierał do dekodera z zainstalowanej/ustawionej satelitarnej anteny odbiorczej. Jeżeli poszukujesz informacji o programach telewizji cyfrowej nadawanych za pośrednictwem satelitów zapraszamy do zapoznania się z wykazami kanałów dostępnymi w INTERNECIE :


Programy cyfrowej telewizji satelitarnej nadawane są przez wiele satelitów a wykazy kanałów niekodowanych FTA czyli darmowych
są bardzo często aktualizowane i powszechnie dostępne w wyspecjalizowanych serwisach online z wykazami kanałów satelitarnych.

Najbardziej popularne serwisy internetowe z aktualizowanymi wykazami kanałów to następujace strony :

KINGOFSAT :  https://pl.kingofsat.net/LYNGSAT :  https://lyngsat.com/Programy darmowe/niekodowane FTA z satelity HOTBIRD 13E:     https://pl.kingofsat.net/pos-13.0E-fta.php


Programy darmowe/niekodowane FTA z satelity ASTRA 19.2E :     https://pl.kingofsat.net/pos-19.2E-fta.php


Programy darmowe/niekodowane FTA z satelity ASTRA 2 28.2E :  https://pl.kingofsat.net/pos-28.2E-fta.php