KONTAKT OFERTA O FIRMIE / O NAS REGULAMIN JAK ZAMAWIAĆ ? JAK KUPOWAĆ ?

O FIRMIE EXTREME-SAT / O NAS - DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY I POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

 HOME (STRONA GŁÓWNA)
 TELEWIZJA BEZ ABONAMENTU
 INSTALACJE ANTENOWE 
 MONTAŻ I SERWIS ANTEN
 DEKODERY UNIWERSALNE
 DEKODERY SATELITARNE
 MULTIROOM DLA DOMU
 TELEWIZJA ZAGRANICZNA
 WYKAZY KANAŁÓW
 TELEWIZJA CYFROWA
 TELEWIZJA NAZIEMNA 
 TELEWIZJA SATELITARNA
 TELEWIZJA BEZPŁATNA (FTA)
 TELEWIZJA PŁATNA (PAY TV)
 TELEWIZJA "NA KARTĘ" SMART HD+
 SMART TV (TV INTERNETOWA)
 TELEWIZJA ANGIELSKA
 TELEWIZJA NIEMIECKA
 POLSKA TELEWIZJA ZA GRANICĄ
 ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE
 DEKODERY BEZ ABONAMENTU
                   Firma Extreme-SAT działa na rynku już od 2007 roku i od samego początku specjalizuje się w realizacji profesjonalnych systemów telewizyjnych dla wymagających odbiorców. Wykonujemy indywidualne instalacje RTV w domach jednorodzinnych
oraz mieszkaniach a także rozbudowane zbiorcze instalacje antenowe multiroom (telewizja cyfrowa na wielu telewizorach niezależnie w całym domu lub budynku wielomieszkaniowym/bloku). Realizujemy także systemy telewizyjne dla obiektów takich
jak hotele, pensjonaty, restauracje, domy wczasowe. Specjalizujemy się w instalacji systemów odbioru bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej.Jesteśmy firmą instalacyjno-handlową - wykonujemy usługi instalacyjne
jak również prowadzimy sprzedaż sprzętu do odbioru telewizji cyfrowej. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie telewizji cyfrowej
- od pomocy przy wyoborze odpowiedniego rozwiązania do sprzedaży, dostawy oraz instalacji sprzętu na miejscu w domu Klienta.

Oferujemy profesjonalne systemy telewizyjne MULTIROOM dla domów jednorodzinnych i budynków wielomieszkaniowych.
Prawdziwy system multiroom to instalacja umożliwiająca niezależny odbiór programów telewizji cyfrowej (satelitarnej i naziemnej)
przez wielu odbiorców
w wielu pomieszczeniach (pokojach,mieszkaniach...) bez konieczności instalowania bardzo wielu anten.

Instalacja systemu multiroom nie wymaga ponoszenia dodatkowych comiesięcznych opłat na rzecz płatnych platform cyfrowych.

Cyfrowy system telewizyjny MULTIROOM to tzw. centralna instalacja antenowa oferująca niezależny dostęp do sygnału cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej w wielu pomieszczeniach. Korzystanie z systemu telewizyjnego multiroom nie generuje opłat comiesięcznych na rzecz platform/kablówek! Instalacja multiroom może dostarczać sygnał telewizji cyfrowej dla całego budynku.

                        Extreme-SAT to niezależny serwis telewizji cyfrowej, oznacza to że  w przeciwieństwie do większości firm TV-SAT
nie jesteśmy przedstawicielami żadnej telewizji płatnej
(platform/kablówek). Dzięki tej niezależności, która odróżnia nas od większości polskich firm instalacyjnych TVSAT możemy oferować sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej bez zobowiązań. 
Prowadzimy sprzedaż uniwersalnych dekoderów telewizji cyfrowej na własność bez umowy i bez abonamentu i bez comiesięcznych opłat!

           Wykonujemy profesjonalne instalacje antenowe umożliwiające odbiór programów niedostępnych w ofercie polskich płatnych platform satelitarnych i kablówek! Oferujemy instalacje dopasowane indywidualnie dla Twoich potrzeb i oczekiwań. Instalujemy i ustawiamy anteny satelitarne na wiele różnych satelitów i nie ograniczamy się jedynie do popularnego w Polsce oraz bardzo licznych krajach arabskich satelity HotBird 13E. Dzięki nam będziesz mógł odbierać programy europejskiej telewizji w Polsce.

       Realizujemy instalacje dla najbardziej wymagających odbiorców, którzy cenią sobie najwyższą jakość sprzętu i usług.
Na każdą naszą instalację udzielamy 24 m-cy gwarancji. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.                     Wszystkie nasze instalacje są przystosowane do odbioru programów HD (telewizja wysokiej rozdzielczości). W naszej pracy posługujemy się profesjonalnym sprzętem pomiarowym oraz narzędziami instalatorskimi. Dodatkowo naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie telewizji cyfrowej.
Nasze instalacje antenowe realizujemy zawsze w oparciu o sprawdzone urządzenia renomowanych producentów sprzętu RTV-SAT. Staramy się zawsze indywidualnie dobrać optymalne rozwiąznia najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb Kilenta. Nasze instalacje antenowe zapewniają zawsze stabilny i niezakłócony odbiór sygnału - niezależnie od liczby odbiorców / telewizorów.

              Na rynku usług działamy od roku 2007 i przez ten okres wykonaliśmy setki instalacji indywidualnych oraz zbiorczych. Z wieloma naszymi Klientami współpracujemy nadal od lat (konsewacja i modernizacja zbiorczych systemów antenowych AZART
i MULTIROOM SAT/RTV).
Posiadamy nie tylko teoretyczną więdzę ale również bogate doświadczenie praktyczne w realizacji kompleskowych systemów telewizji cyfrowej. Dzięki nam cyfrową telewizję satelitarną będziesz mógł odbierać również w trakcie opadów śniegu, deszczu itp. itd. Nasze doświadczenie w zakresie projektowania oraz wykonawstwa i modernizacji systemów antenowych RTV-SAT sprawia, że możemy poszczycić się wieloma rozbudowanymi systemami antenowymi w domach jednorodzinnych
i budynkach wielomieszkaniowych.
Ciągle rozszerzamy nasz zakres usług wprowadzając innowacyjne rozwiąznia niedostępne
u konkurencji. Większość naszych zleceń zyskujemy z polecenia zadowolonych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza możliwości i usług sewisowych z naszej oferty.


         Telewizja satelitarna to nasza pasja - dzięki nam zobaczysz więcej ciekawych programów, w tym programy niedostępne w ofercie żadnej ze sprzedawanych w Polsce płatnych platform satelitarnych.Odkryj bogactwo i różnorodność programów cyfrowej  telewizji satelitarnej! Cyfrowa telewizja satelitarna to dziesiątki satelitów i setki kanałów.