Oferta O firmie Regulamin Kontakt Promocje

CYFROWA TELEWIZJA SATELITARNA - ODBIERANIE PROGRAMÓW SATELITARNYCH JEST PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ

    CYFROWA TELEWIZJA SATELITARNA
    SATELITY DOSTĘPNE W EUROPIE I W POLSCE
    PROGRAMY DOSTĘPNE Z SATELITÓW
    DLACZEGO SATELITA ?
    DEKODER SATELITARNY
    JAK ODBIERAĆ ?
    JAK ZAMÓWIĆ ?


    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJTelewizja satelitarna to metoda emisji sygnału programów (telewizyjnych i radiowych) zapewniająca pokrycie zasięgiem sygnału ogromnych obszarów terytorialnych całych kontynentów. Dzięki antenie satelitarnej możliwe jest odbieranie programów niezależnie od tego czy mieszkasz w mieście czy na wsi, w górach czy nad morzem, w Polsce czy poza jej granicami. Programy które nadawane są za pośrednictwem satelitów docierają do znacznie większej liczby odbiorców niż kanały nadawane w ramach tzw. tv kablowej czy DVB-T.
Cyfrowa telewizja satelitarna wbrew pozorom wcale nie jest żadną płatną platformą satelitarną! Aby móc odbierać programy satelitarne nie trzeba zatem wybierać żadnego operatora telewizji płatnej - nie musisz kupować żadnej platformy ani ponosić żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat abonamentowych! Zakupienie anteny satelitarnej oraz cyfrowego dekodera to jednorazowy wydatek.

Instalacja anteny satelitarnej zapewnia dostęp do setek bezpłatnych programów telewizyjnych i radiowych z całego świata. Aby oglądać telewizję satelitarną nie musisz wcale kupować jakiegoś specjalnego telewizora! Wystarczy tylko zainstalować cyfrowy dekoder satelitarny lub uniwersalny (satelitarno-naziemny) oraz podłączyć go do anteny satelitarnej. Darmowa cyfrowa telewizja satelitarna dostępna jest od razu - bez żadnej aktywacji - bez żadnej karty i bez comiesięcznych opłat abonamentowych! Aby zakupić dekoder nie trzeba kupować żadnej platformy ani wybierać jakiegokolwiek pakietu telewizji płatnej! Cyfrowa telewizja satelitarna jest darmowa - tylko platformy są płatne.


ODBIÓR TELEWIZJI SATELITARNEJ


Odbieranie programów cyfrowej telewizji satelitarnej jest prostsze niż myślisz i możliwe praktycznie wszędzie! Jedyny warunek, który jest konieczny to widoczność w kierunku południowym czyli dostęp do takiego miejsca, gdzie antena nie będzie przesłonięta drzewami lub wysokimi budynkami, gdyż przeszkoda na drodze pomiędzy satelitarną anteną odbiorczą a satelitą po prostu uniemożliwia odbiór.
Posiadając tylko jedną antenę satelitarną możesz odbierać kanały nadawane z wielu różnych satelitów! Warto wiedzieć, że liczba oraz rodzaj dostępnych programów satelitarnych zależna jest od tego z jakiego satelity odbierasz sygnał. Na obszarze Europy możliwy jest odbiór sygnału z bardzo wielu różnych satelitów. Warto wiedzieć, że żaden satelita nie należy do żadnej platfromy i nie ma czegoś takiego jak "satelita polsat-u" czy "satelita nc+". Wszystkie polskie platformy satelitarne są nadawane  z jednego i tego samego satelity, którym jest Hot Bird 13E. Satelita ten jest najpopularniejszy w Polsce oraz
w bardzo wielu krajach arabskich. Za pośrednictwem tego samego
satelity swoje kanały nadają również wszystkie telewizje włoskie...

Satelita HotBird oferuje szczególnego rodzaju miks egzotyczny stacji telewizynych. Nadawane są tu zarówno liczne arabskie programy religijne jak i włoskie całodobowe telesklepy oraz programy polskie. Wśród kanałów z HotBird-a znajdują się także kanały z Chin, Rosji, Tajlandii, Gruzji, Kirgistanu, Iranu, Omanu oraz Arabii Saudyjskiej.
Podczas gdy Polacy i Włosi delektują się coraz bardziej śmieciową mieszanką egzotyczną kanałów arabskich z Afryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu mieszkańcy większości krajów Europy Zachodniej cieszą się bezpłatnym dostępem do wyskoiej jakości programów nadawanych za pośrednictwem europejskich satelitów ASTRA. Oferta programowa tego operatora obejmuje liczne kanały tematyczne oraz bezpłatne kanały telewizji wysokiej rozdzielczości (FULL HD 1080). Wśród darmowych kanałów satelitarnych jakie są dostępne
Wiodący europejski system satelitarny to Astra 19.2E - najpopularniejszy w Niemczech, Francji oraz Holandii,Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Austrii a także w Czechach i na Słowacji. Poprzez satelity Astra swoje programy transmitują najważniejsze europejskie programy telewizyjne
i radiowe.
Wśród kanałów darmowych czyli ogólnodostępnych (niekodowanych FTA nadawane są tu min. EuroSport , Disney Channel. Comedy Central, Nickelodeon, DMAX, RTL Television, Super RTL, VOX, Das Erste HD, ZDF HD, 3 SAT HD, ARTE HD, ZDF INFO HD, TV5 France Monde, EuroNews... Warto również wiedzieć, że oprócz ASTRA 19.2E nazywanej też często "niemiecką Astrą"  (gdyż nadawanych jest tu najwięcej darmowych kanałów niemieckich w HD) dostępne są też inne satelity SES ASTRA w tym min. ASTRA 2 28.2E czyli satelita szczególnie popularny na Wyspach Brytyjskich,
za pośrednictwem którego odbierać można ponad 150 darmowych angielskich kanałów bezpłatnej platformy satelitarnej Freesat (www.freesat.co.uk) a także programy angielskiej płatnej telewizji Sky.

Telewizja satelitarna nie jest żadną płatną platformą cyfrową a odbieranie darmowych programów z satelity wcale nie ogranicza się do oglądania arabsko-włoskiej mieszanki egzotycznej z najpopularniejszego w Polsce satelity HotBird 13E. Mieszkając w Polsce jesteś w zasięgu europejskich satelitów Astra i możesz za ich pośrednictwem odbierać bardzo wiele darmowych programów, których odbieranie nie wymaga wcale posiadania żadnego Cyfrowego Polsatu ani NC+! Wystarczy tylko jednorazowo zainstalować antenę.

Oferta programowa cyfrowej telewizji satelitarnej nie ogranicza się jedynie do kanałów które są dostępne za pośrednictwem satelitów HotBird 13E czy Astra 19.2E. Za pośrednictwem anteny satelitarnej zainstalowanej w Europie możesz odbierać też bardzo wiele innych satelitów. Często za pośrednictwem mniej znanych satelitów obejrzeć można transmisje sportowe, czy koncerty a nawet filmy, które są w Polsce oferowane wyłącznie w ramach dodatkowo płatnych zakodowanych kanałów premium czy też za dodatkową opłatą (w PPV).

>>> SATELITY ORAZ PROGRAMY SATELITARNE DOSTĘPNE W EUROPIE I W POLSCE  <<<


 regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cookies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt