Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

Dekodery uniwersalne HD to odbiorniki satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej (2w1!). Dekodery uniwersalne odbierają programy darmowe czyli niekodowane FTA a także umożliwiają korzystanie z kart platform telewizji satelitarnej - Oferujemy dekodery uniwersalne satelitarno-naziemne na własność bez umowy i bez abonamentu!

CRYPTOBOX AB652 HD COMBO AMIKO MINI HD COMBO CXE OPENBOX SX9 HD COMBO CI+ OPTICUM X405 HD COMBO
CRYPTOBOX AB652 HD COMBO
cena: 389,00 zł zobacz opis
AMIKO MINI HD COMBO CXE
cena: 299,00 zł zobacz opis
OPENBOX SX9 HD COMBO CI+
cena: 819,00 zł zobacz opis
OPTICUM X405 HD COMBO
cena: 260,00 zł zobacz opis

AMIKO ALIEN 2 TRIPLE TUNER HD Ferguson ARIVA 253 Combo
AMIKO ALIEN 2 TRIPLE TUNER
cena: 699,00 zł zobacz opis

FERGUSON ARIVA 253 COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

CRYPTOBOX AB 650 HD COMBO
cena: 340,00 zł zobacz opis

TECHNISAT TECHNICORDER ISIO STC
cena: 1549,00 zł zobacz opis


OPTICUM HD SLOTH COMBO
cena: 275,00 zł zobacz opis
FERGUSON ARIVA 153 COMBO
cena: 299,00 zł zobacz opis
MEDI@LINK BLACK PANTHER
cena: 599,00 zł zobacz opis
QIVIART COMBO MAGIC HD COMBO
cena: 549,00 zł zobacz opis

INSTALACJA DEKODERA TELEWZJI CYFROWEJ - instalacja dekodera do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T
Dekoder uniwersalny odbiera sygnał z anteny satelitarnej oraz anteny telewizyjnej DVB-T jednocześnie i umożliwia połączenie ofert (satelitarnej i naziemnejna wspólnej liście kanałów.
Cyfrowy dekoder uniwersalny to odbiornik telewizji cyfrowej (satelitarnej i naziemnej) pozwalający na odbiór programów darmowych (niekodowanych) a dodatkowo także kanałów płatnych (kodowanych). Aby odbierać prgramy bezpłatnej telewizji (satelitarnej i naziemnej) dekoder nie wymaga żadnej karty abonenckiej
a tym samym nie zmusza do finansowania żadnej płatnej platformy cyfrowej lub kablówki. Dekoder uniwersalny umożliwia odbiór programów z dowolnego satelity oraz kanałów naziemnych razem na wspólnej liście kanałów oraz pozwala na swobodne ustalanie własnej kolejności programów! Decydując się na zakup dekodera uniwersalnego wybierasz wolność i niezależność : bez karty (czyli bez płatnych platform) możesz zawsze odbierać kanały bezpłatne (naziemne i satelitarne). Oferta programowa darmowej telewizji cyfrowej obejmuje setki programów satelitarnych oraz 24 kanały naziemne. Dekoder uniwersalny posiada także czytnik kart abonenckich telewizji płatnej (czyli platform) dzięki czemu możliwe jest powiększenie
czytnik kart w dekoderze - dekoder czyta karty dostępowe platfrom NC+, Orange, Cyfrowy Polsat, Telewizja Na Kartę i wiele innych - dekoder z obsługą kart telewizji płatnej liczby dostępnych programów o kanały zakodowane czyli płatne (stanowiące ofertę płatnych platform cyfrowych). Dekodery uniwersalne mogą obsługiwać karty abonenckie wielu różnych platform satelitarnych a nawet umożliwiać na korzystanie z kilku kart abonenckich płatnych platform jednocześnie. W przeciwieństwie do dekoderów platform dekodery uniwersalne są niezależne od karty (czyli bez karty można odbierać kanały darmowe-niekodowane) podczas gdy "dekodery platformowe" są uzależnione od karty (dekoder Orange, NC+,Polsat-u bez karty nie działa wcale ani nie obsługuje różnych rodzajów kart platform). Dekoder uniwersalny oferuje dużo więcej możliwości niż dekodery oferowane przez platformy cyfrowe.

Oferujemy dekodery przygotowane do pracy! - tylko u nas kupując dekoder otrzymasz urządzenie z ułożoną przez nas listą kanałów darmowej telewizji cyfrowej (satelitarnej i naziemnej) pogrupowanych tematycznie (np. polskie, filmy, bajki, sport,muzyka, rozrywka, informacje). Nasze dekodery uniwersalne dostarczane są zawsze z listą darmowych europejskich kanałów satelitarnych, których nie znajdziesz w ofercie płatnych platform satelitarnych sprzedawanych w Polsce. Wśród kanałów obecnych na liście kanałów takiego dekodera uniwersalnego znajdują się też programy angielskiej darmowej cyfrowej platformy satelitarnej Freesat.
Tylko nasze dekodery posiadają ułożoną listę kanałów darmowej telewizji cyfrowej. Każdy z naszych dekoderów pozwala również na dowolne zmienianie listy programów - przestawianie kolejności, kasowanie oraz dodawania programów, zmiana nazwy programów. W przesyłce wraz z dekoderem uniwersalnym otrzymasz także naszą autorską instrukcję instalacji i ustawienia anteny satelitarnej- krok po kroku!        >>> jak można zamówić i zakupić cyfrowy dekoder uniwersalny ? <<<

Telewizja cyfrowa wbrew pozorom wcale nie jest żadną płatną platformą cyfrową a oferta programowa darmowej telewizji nie ogranicza się jedynie do programów nadawanych naziemnie w ramach DVB-T czy NTC (Naziemna Telewizja Cyfrowa). Korzystanie z anteny satelitarnej nie wymaga zawierania umowy o abonament ani opłacania abonamentu niezwykle popularnych w Polsce prywatnych płatnych platform satelitarnych znanych bardziej jako NC+, Cyfrowy Polsat, Orange, Cyfra+,N itp. itd. Zarówno posiadanie jak i korzystanie z odbiornika satelitarnego (nazywanego w Polsce tradycyjnie "dekoderem") nie wymaga finansowania koncernów telewizji płatnej. Telewizja satelitarna istniała już na wiele lat przed tym niż wprowadzono do Polski koncerny płatnej telewizji i przyzwyczajono miliony odbiorców do płacenia abonamentu platform. Warto wiedzieć, że żadna platforma nie jest wcale właścicielem żadnego satelity - w praktyce platformy to tylko koncerny telewizji sprzedające pakiety płatnych stacji zakodowanych dostępnych pod warunkiem posiadania specjalnej karty dostępowej czyli tzw. karty abonecnkiej i ponoszenia opłat za dostęp do kanałów zakodowanych (czyli płatnych) na rzecz platform.


DEKODER NIEZALEŻNY CZY TERMINAL PLATFORMY?
 

Urządzenia powszechnie znane i nazwywane "dekoder polsatu", "dekoder NC+", "dekoder Orange" to tzw. odbiorniki dedykowane czyli terminale platfom. Dedykacja oznacza, że taki odbiornik jest przeznaczony tylko i wyłącznie do odbioru programów danej płatnej platformy satelitarnej i jest on od niej całkowicie uwarunkowany. Dekodery tego typu charakteryzują się bardzo ograniczonym zakresem możliwości odbiorczych. Dekodery platformowe (terminale) nie działaja bez aktywnej karty abonenckiej platformy oraz
nie pozwalają na samodzielne układanie kolejności programów na liście.TERMINALE PLATFORM to najbardziej OGRANICZONE TECHNICZNIE odbiorniki satelitarne.
DEKODERY PLATFORM TELEWIZJI SATELITARNEJ - DEKODERY NC+ , DEKODERY ORANGE , DEKODERY CYFROWEGO POLSATU - DEKODERY CYFRA+ DERKODERY N-KI Najważniejszą cechą wszytkich terminali jest ich uwarunkowanie od karty abonenckiej.Jeżeli masz terminal to posiadasz urządzenie tylko do odbioru telewizji płatnej - cechą charakterystyczną takich odbiorników jest widoczne na obudowie logo platformy cyfrowej i blokada wielu możliwości jakie są dostępne w prawdziwych czyli niezależnych dekoderach. Koncerny telewizji płatnej oferują terminale po to aby uzależnić i uwarunkować ich posiadaczy od korzystania z telewizji płatnej (platform paytv).
Dekoder "platformowy" (terminal) nie działa bez karty w czytniku lub gdy karta nie jest aktywna czyli opłacona. W takie sytuacji terminal blokuje możliwość odbioru wszystkich kanałów (darmowych też).

Dekodery niezależne czyli takie dekodery, które nie są oferowane przez platformy telewizji płatnej działają zarówno bez żadnej karty (odbierają wówczas kanały darmowe FTA) jak i z kartami różnych platform. Dekodery niezależne pozwalają na odbieranie programów z dowolnego satelity i układanie kanałów według własnych życzeń. Dekodery niezależne umożliwiają również nagrywanie programów na dysk twardy lub pendrive (wraz z możliwością pózniejszego odtworzenia nagrań na komputerze!)
Dekodery niezależne/uniwersalne to bardzo szeroka gama urządzeń zróznicowanych pod względem jakości oraz możliwości multimedialnych jakie oferują użytkownikom. Cechą wspólną dla dekoderów niezależnych jest to, że są one dostępne na własność - bez umowy i bez abonamentu platform!

Oferujemy cyfrowe dekodery uniwersalne HD (satelitarno-naziemne) niedostępne w ofercie płatnych platform cyfrowych. Zakupienie takiego dekodera to tylko jednorazowy wydatek, który nie zmusza do ponoszenia żadnych dodatkowych comiesiecznych opłat na rzecz kablówek i platform satelitarnych! Każdy dekoder uniwersalny umożliwia odbieranie programów darmowej telewizji cyfrowej nadawanych satelitarnie i naziemnie a dodatkowo wyposażony jest też w czytnik kart telewizji płatnej (czyli płatnych platfrom). Odbieranie darmowej cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej nie wymaga posiadania żadnej karty abonenckiej jakiejkolwiek płatnej platformy.

Kliknij TUTAJ i pobierz wykaz programów bezpłatnej (czyli niekodowanej) telewizji cyfrowej - wykaz kanałów satelitarnych i naziemnych FTA