Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

Oferujemy oraz instalujemy systemy telewizyjne multiroom dla domów oraz budynkow wielomieszkaniowych. Zakupienie systemu multiroom zastepuje montaż kilku a  nawet kilkudziesięciu anten satelitarnych. Multiroom jest dostępny bez abonamentu czyli nie zmusza do korzystania z płatnych platfom satelitarnych.

 TELEWIZYJNY SYSTEM MULTIROOM
 ZESTAWY ANTENOWE MULTIROOM
 AKCESORIA INSTALACYJNE
 DZIAŁANIE SYSTEMU MULTIROOM
 PROGRAMY DOSTĘPNE W MULTIROOM
multiroom - jak działa multiroom - telewizyjny multiroom bez abonamentu.  Oglądaj telewizję cyfrową w wielu pokojach domu. Multiroom w całym budynku z jednej anteny niezależny odbiór programów telewizji cyfrowej wszędzie.
Zbiorcza cyfrowa instalacja antenowa multiroom umożliwia wszystkim odbiorcom niezależny, także równoczesny odbiór programów zastępując całkowicie montaż anten indywidualnych (satelitarnych i telewizyjnych) na obiekcie. Nowoczesna instalacja antenowa w budynku dostarcza sygnał cyfrowej telewizji do wszystkich gniazd antenowych.


TELEWIZYJNY MULTIROOM BEZ ABONAMENTU


Odbieranie telewizji cyfrowej w wielu pokojach / na wielu telewizorach w domu nie zmusza do kupowania płatnej usługi reklamowanej jako "MULTIROOM" przez płatne
platformy satelitarne. W praktyce oznacza to, że jeśli chcesz mieć możliwość niezależnego odbierania programów w wielu pokojach to nie musisz zawierać wielomiesięcznej umowy o abonament żadnej telewizji płatnej (platformy lub kablówki). Telewizyjny system MULTIROOM to instalacja antenowa RTV-SAT, która dostarcza sygnał telewizji cyfrowej (naziemnej i satelitarnej) do wielu pomieszczeń. Zainstalowanie systemu telewizyjnego multiroom dla całego budynku zastępuje montaż anten anten indywidualnych.

instalacja antenowa multiroom - jak odbierać programy telewizji cyfrowej w wielu pomieszczeniach - telewizja satelitarna hd i telewizja naziemna DVB-T dostępna niezależnie na wielu telewizorach  - jak rozdzielić sygnał telewizji cyfrowej w budynku - telewizja satelitarna w domu System telewizyjny multiroom rozsyła sygnał odbierany z anteny satelitarnej i anteny telewizyjnej
do wielu pomieszczeń. Do każdego z pokojów, gdzie planujesz odbierać programy telewizji cyfrowej wystarczy doprowadzić jeden przewód antenowy od jednego punktu centralnego w domu, gdzie zainstalowany będzie multiswitch czyli tzw."serce instalacji" multiroom. Urządzenie to łączy sygnał satelitarny i telewizyjny (DVB-T) a następnie rozsyła go do wielu gniazd antenowych w budynku.

Nowoczesne instalacje antenowe multiroom budowane są w oparciu o multiswitch-e ponieważ takie rozwiązanie umożliwia rozprowadzenie sygnału na bardzo wiele przewodów - czyli do wielu linii. Istotne znaczenie ma również fakt,że niezależnie od liczby gniazd antenowych w domu wystarczy tylko jedna antena satelitarna na cały budynek. System telewizyjny multiroom rozprowadza też sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. W ten sposób każdy z mieszkańców budynku może zupełnie niezależnie odbierać programy! Dodatkowo system multiroom można rozbudować o obraz z monitoringu zapewniając podgląd z kamer na ekranach telewizorów podlączonych do multiroom.

Zakupienie systemu telewizyjnego multiroom to jednorazowy wydatek, który nie zmusza wcale
 do ponoszenia dodatkowych comiesięcznych opłat na rzez platform telewizji płatnej/kablówek.
System multiroom ZASTĘPUJE MONTAŻ NAWET KILKUDZIESIĘCIU anten satelitarnych
 

Odbieranie programów telewizji cyfrowej nie wymaga zawierania żadnej wielomiesięcznej umowy o abonament telewizji płatnej w wielu pomieszczeniach !

Jeśli masz kilka telewizorów w swoim domu i chciałbyś na każdym z nich mieć dostęp do telewizji cyfrowej w sposób niezależny - tak aby każdy z nich mógł zapewaniać odbiór różnych programów w tym samym czasie konieczne będzie przygotowanie instalacji antenowej aby spełniała takie oczekiwania. System telewizyjny multiroom może również zostać z powodzeniem zastosowany w przypadku budynków wielomieszkaniowych - w takiej wersji może zastępować nawet kilkadziesiąt anten satelitarnych i telewizyjnych!
Rozprowadzenie sygnału telewizji cyfrowej w budynku wymaga nie tylko poprowadzenia sieci przewodów antenowych ale także dobrania odpowiedniego rodzaju zestawu antenowego, który sprawi że telewizja będzie dostępna w wielu pomieszczeniach. W zależności od tego w ilu pokojach planujesz korzystać z telewizji cyfrowej będzie wymagany odpowiedni rodzaj zestawu antenowego multiroom. Zobacz : zestawy antenowe multiroom

Oferujemy profesjonalne zestaw antenowe multiroom oraz wykonujemy kompleksowo instalacje antenowe
w domach jednorodzinnych / wielorodzinnych oraz budynkach wielomieszkaniowych. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zestawów antenowych multiroom (komplety instalacyjne wraz z instrukcją montażu zestawu)

Możliwość odbioru telewizji cyfrowej zależy od rodzaju posiadanego sprzętu tzn. telewizorów / odbiorników STB.
Jeżeli telewizory, które posiadasz są współczesne (czyli nie starsze niż 3/4 lata) to mają już wbudowane tunery cyfrowe MPEG-4.Oznacza to że bezpośrednio na telewizorze możesz odbierać kanały naziemnej telewizji DVB-T.
Jeżeli jednak chciałbyś móc odbierać również programy cyfrowej telewizji satelitarnej potrzebować będziesz
w tym celu odpowiednich dekoderów. Każdy telewizor, na którym mają być oglądane kanały satelitarne powinien być zaopatrzony w dekoder czyli odbiornik cyfrowy STB, który umożliwi odbieranie programów satelitarnych.

Zakupienie dekodera nie zmusza do kupowania żadnej płatnej platformy cyfrowej a tym samym nie generuje dalszych comiesięcznych opłat abonamentowych. Dekoder telewizji satelitarnej jest dostępny na własność
bez umowy na takiej samej zasadzie jak pralka czy kuchenka mikrofalowa! Kupujesz i instalujesz i uzywasz!

CRYPTOBOX AB COMBO 652 HD OPENBOX SX9 HD COMBO CI+ AMIKO MINI HD COMBO CXE OPTICUM X405 HD COMBO
cena: 389,00 zł zobacz opis
cena: 819,00 zł zobacz opis
cena: 299,00 zł zobacz opis
cena: 260,00 zł zobacz opis