Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia
CRYPTOBOX AB752 HD COMBOCena : 359,00 zł brutto

Dekoder Cryptobox AB 752 HD Combo to produkt słowackiego producenta AB-COM Europe znanego głównie z wyskokiej jakości sprzętu satelitarnego sprzedawanego pod markami takim jak AB IP BOX, PRISMCUBE i wielu znacznie droższych dekoderów multimedialnych. Dekoder Cryptobox AB 752 HD jest propozycją skierowaną do tych użytkówników, którzy cenią sobie prędkość działania, funkcjonalność ale szukają rozwiązań prostych w obsłudze i nie wymagających zbyt wielkiej wiedzy
z zakresu informatyki.
Dekoder ten łączy w sobie prostotę obsługi z wysoką wydajnością pracy. Dekoder
Cryptobox AB 752 HD Combo wyposażono w  duży alfanumeryczny wyświetlacz (pokazujący nie tylko numery ale także nazwy programów) o regulowanym stopniu jasności świecenia. Dzięki obecności dwóch portów USB możliwe jest nagrywanie programów w jakości FULL HD, zatrzymywanie telewizji "na żywo" czy przewijanie reklam (funkcja time-shift).Dekoder Cryptobox AB 752 HD Combo wspiera także technologie DLNA dzięki czemu potfafi odtwarzać filmy, zdjęcia i muzykę z komputera lub tabletu, telefonu bez potrzeby fizycznego podłączania do USB dekodera wspomnianych urządzeń kablem.


Przykładowo jeśli masz kolekcję filmów na dysku twardym komputera, który znajduje się w zupełnie innym pomieszczniu domu niż Twój telewizor i dekoder cyfrowy AB Cryptobox 752 HD Combo możesz za pośrednictwem sieci lokalnej LAN lub WI-FI (bezprzewodowo) odtwarzać filmy z dysku komputera na ekranie telewizora! Jest to możliwe ponieważ dekoder wspiera technologie DLAN(odtwarzanie z sieci).

Dekoder umożliwia jednoczesne nagrywanie nawet 2 różnych programów i oglądanie trzeciego jeszcze innego kanału w tym samym czasie! Nagrania wykonane przez dekoder zapisywane są w formacie TS.
czytelnym/odtwarzalnym dla popularnego programu Windows Media Player wbudowanego w Windows.
Dekoder Cryptobox AB 752 HD Combo to najnowszy spośród dekoderów uniwersalnych renomowanej firmy AB COM.Ten model łączy w sobie wszystkie pozytywne cechy wcześniejszego (AB 652)
ale wyposażony jest w nowy jeszcze szybszy procesor 1GHz
i dodatkowo obsługuje nowy kodek video (H.265) czyli tzw.HEVC.
Kolejną nowością w porównaniu z AB652 jest uzupełnienie zakresu możliwości odbiorczych tunera o sygnał telewizji kablowych DVB-C.

Nowy CRYPTOBOX AB752 HD COMBO wyposażony jest w pamięć DDR III (256MB) co w połączeniu z szybkim procesorem 1GHZ daje bardzo dobre efekty działania w tym min. szybkie przełączanie stacji
a także możliwość jednoczesnego nagrywania 2 rożnych kanałów
podczas oglądania JESZCZE INNEGO trzeciego programu TV.

Dekoder Cryptobox AB752 HD Combo zapewnia jeszcze większy zakres możliwości odbiorczych od AB652 COMBO ponieważ wnosi obsługę nowego kodeka video H.265 (HEVC) następcy standardu
H.264 (MPEG-4) dzięki czemu jest przygotowany na przyszłość TV.

Dekoder Cryptobox AB752 HD Combo wyposażony jest zarówno
w jeden uniwersalny czytnik kart abonenckich i złącze modułów CAM (CI/CI+). Dzięki tym cechom dekoder doskonale współpracuje z modułami Cyfrowego Polsatu oraz restrykcyjnymi modułami NC+.

Odbieranie programów bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T wcale nie wymaga karty

Na uwagę zasługuje zarówno jakość wykonania odbiornika jak i pilot zdalnego sterowania - wyjątkowo wygodny i intuicyjny w obsłudze

Cryptobox AB 752 HD Combo to nowoczesny cyfrowy odbiornik HD, który z pewnością spełni oczekiwania widza, który szuka prostego
w obsłudze a zarazem perspektywicznego dekodera uniwersalnego.

Dekoder nadaje się zarówno do odbierania bezpłatnej telewizji jak i do korzystania z usług telewizji płatnej (platform satelitarnych).
Oprócz odbioru telewizji dekoder ten pełni również liczne funkcje multimedialne - umożliwia odtwarzanie plików audio-video-foto oraz nagrywanie(PVR)programów satelitarnych i naziemnych w HD.

Tylko u nas kupując dekoder otrzymasz urządznie przygotowane do pracy- z gotową,ułożoną listą programów darmowej telewizji satelitarnej porupowanych według kategorii: filmy, bajki, sport, muzyka, informacje,rozrywka,dokument, HDTV. Na liście obecne są zarówno kanały z satelity HotBird 13E jak i kanały europejskie z satelitów ASTRA. Wraz z dekoderem otrzymasz naszą autorską INSTRUKCJĘ instalacji satelitarnego zestawu antenowego.

Dodatkowo wraz z Cryptobox AB752 otrzymasz naszą autorską instrukcję instalacji dekodera wraz z uproszczoną instrukcją wyszukiwania programów telewizji cyfrowej krok po kroku.


Specyfikacja techniczna dekodera Cryptobox AB 752 HD Combo :

- DVB-S/S2, DVB-T/2, DVB-C. Obsługa video(FULL HD 1080p) : MPEG-4/H.264 + HEVC/H.265
- 1x uniwersalny czytnik kart abonenckich 
- 1x złącze CI/CI+ dla modułów CAM (np. dla modułów Cyfrowy Polsat, NC+)
- nowy, bardzo szybki procesor 1GHz (ALI M3529)
- pamięć flash 16MByte
- nowa generacja wydajnej pamięci operacyjnej DDR III (256MByte)
- PVR z Timeshift (nagrywanie programów na zewnętrzny dysk/pendrive)
- obsługa plików multimedialnych MKV, AVI,MPEG,TS,VOB,MP3,JPEG
- duży czytelny wyświetlacz alfanumeryczny VFD
- funkcja FAST SCAN (szybkie wyszukiwanie i układanie programów dla NC+/CYFROWY POLSAT)
- funkcja BILND SCAN (skanowanie wszystkich częstotliwości "na ślepo")i aktualizacja list TP
- elektroniczny przewodnik po programach (EPG) - 7- dniowy przewodnik
- wielojęzyczne menu ekranowe OSD (w tym również język polski)
- funkcja zdalnego sterowania za pośrednictwem smartfonu, tabletu
- funkcja streamingu audio-video (przekaz telewizji do innych urządzeń np. do smartfonu)
- funkcja DLAN (odtwarzanie zasobów sieciowych z innych urządzeń poprzez sieć LAN/Wi-Fi)
- obsługa napisów ekranowych i telegazety
- RSS oraz funkcjie pogodowe (podłączenie do internetu wymagane)
- funkcja kontroli rodzicielskiej (blokada dostępu do programów)
- funkcja nagrywania 2 różnych programów i oglądania trzeciego (po podłączeniu dysku do USB)
- funcja fastscan - automatyczne wyszukiwanie i układanie kanałów wg kolejności operatora/platformy
- 26 list programów ulubionych do samodzielnego układania
- funkcja szybkiego wyszukiwania programu (quick find) na liście kanałów po wpisaniu jego nazwy
- obsługa przełączników DiseqC 1.0 ,1.1 i obrotnic antenowych DiseqC 1.2 , 1.3 USALS
- solidnie wykonany, bardzo wygodny pilot zdalnego sterowania
Tylko u nas kupując dekoder otrzymasz szczegółowe instrukcje dodatkowe ułatwiające rozpoczęcie korzystania z dekodera HD.
Dekoder dostarczany jest z najnowyszym oprogramowaniem, pogrupowaną tematycznie bardzo rozbudowną listą programów darmowej telewizji cyfrowej (kilkaset kanałów satelitarnych). Na ułożonej w pamięci dekodera liście kanałów obecne są min. kanały niemieckie, angielskie, hiszpańskie, włoskie, rosyjskie, francuskie oraz wiele innych - w tym kanały tematyczne np. bajki, sport, muzyka, informacje, rozrywka. W dekoderze ułożone są także polskie kanały darmowej telewizji cyfrowej. Lista obejmuje stacje nadawane z satelitów HotBird, Astra 19.2E, Astra2 28.2E.

 wykaz kanałów darmowych FTA (niekodowanych)
 instrukcja obsługi Cryptobox AB752 (j.polski)
 instrukcja obsługi Cryptobox AB752 (j.niemiecki)
 


  
FERGUSON ARIVA 253 COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

CRYPTOBOX AB652 HD COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

OPENBOX SX9 HD COMBO CI+
cena: 639,00 zł zobacz opis

OPTICUM X405 HD COMBO
cena: 179,00 zł zobacz opis