Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

 PROGRAMY DARMOWEJ TELEWIZJI
 INSTALACJA TELEWIZJI CYFROWEJ
 INSTALACJA DEKODERA CYFROWEGO
 BEZPŁATNA TELEWIZJA CYFROWA
 DARMOWE KANAŁY SATELITARNE
 DARMOWE KANAŁY NAZIEMNE
 CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
pobierz wykaz darmowych kanałów (kilkaset programów

Darmowa telewizja cyfrowa czyli kanały dostępne bez opłacania abonamentu platform/kablówek
to kilkaset kanałów oraz liczne kanały cyfrowego radia. Wśród bezpłatnych kanałów obecnych jest już nawet ponad 50 kanałow polskich z czego zaledwie 27 to kanały naziemnej telewizji DVB-T.


Darmowa telewizja to nie tylko kanały polskie lecz także bardzo liczne telewizje zagraniczne w tym kanały tematyczne min kanały: Nickelodeon (w j.angielskim)
oraz Disney Channel dostępny w języku niemieckim, popularny kanał podróżniczy Travel Channel dostępny w j.angielskim oraz kanały sportowe takie jak min.. EUROSPORT 1
Germany


Wśród darmowych programów satelitarnych dostępne są także kanały polskie nieobecne w TV naziemnej a wśród nich można bezpłatnie odbierać min.EskaTV
oraz TVP POLONIA , TOTV, POWER TV, HIP HOP TV, Nuta, STARS TV czy też 4 Fun Gold...
 
Polskie darmowe kanały naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Niekodowane kanały dostępne z anteny telewizyjnej/naziemnej RTV. Polskie programy naziemne DVB-T dostępne są z anten RTV tylko na obszarze Polski polskie darmowe kanały satelitarne FTA. Niekodowane polskie kanały satelitarne Free To Air. Programy satelitarne FTA dostępne są z satelity w całej Europie . Darmowa cyfrowa telewizja satelitarna

Zagraniczne bezpłatne niekodowane cyfrowe programy satelitarne dostepne w Polsce. Zestawienie widoczne powyżej przedstawia niektóre spośród licznych niekodowanych czyli darmowych i ogólnodostepnych kanałów zagranicznej telewijzi cyfrowej . Darmowa telewizja satelitarna to setki programów dostepne bezpłatnie z kilkudziesięciu różnych satelitów - telewizja satelitarna dostepna bez cyfrowego polsatu i bez nc+ to dosłownie setki darmowych kanałów satelitarnych wśród których obecne są także kanały polskie i liczne stacje tematyczne w tym podróżnicze, dokumentalne, rozrywkowe, informacyjne..

Polskie darmowe cyfrowe kanały radiowe FTA dostępne za pośrednictwem anteny satelitarnej w całej Europie-

zobacz też wykazy darmowych czyli niekodowanych programów satelitarnych dostepnych z różnych satelitów:

aby zobaczyć wykaz kanałów darmowych
 z satelity  HOTBIRD 13E kliknij tutaj 
aby zobaczyć wykaz kanałów darmowych
 z satelity  Astra 19.2E kliknij tutaj 
aby zobaczyć wykaz kanałów darmowych
 z satelity  Astra 2 28.2E kliknij tutaj 


pobierz wykaz programów niekodowanych FTA - wykaz kanałów darmowych dostępnych bez żadnej karty - czyli bez żadnej platformy!

Bezpłatna telewizja cyfrowa to całkowicie legalna alternatywa dla korzystania z coraz droższych telewizji płatnych znanych bardziej jako platformy satelitarne i kablówki. Odbieranie darmowej telewizji cyfrowej polega na oglądaniu ogólnodostępnych czyli niekodowanych kanałów telewizyjnych oraz słuchaniu darmowych kanałów radiowych. Programy niekodowane czyli tzw. FTA (Free To Air) to kanały ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych odbiorców czyli dostępne bez ponoszenia opłat na rzecz prywatnych koncernów telewizji płatnej (platform satelitarnych oraz telewizji kablowych). Odbieranie darmowej telewizji cyfrowej nie oznacza bezpłatnego odbioru płatnych platform NC+ czy Cyfrowego Polsatu! Darmowa telewizja to całkowite przeciweństwo płatnych platform satelitarnych i kablówek ! Najważniejsza różnica to fakt że w darmowej telewizji cyfrowej nie zawierasz żadnej umowy o abonament jakiejkolwiek telewizji płatnej - czyli zakup dekodera nie zmusza do finansowania dostawców telewizji płatnej!
Odbieranie programów bezpłatnej niekodowanej telewizji cyfrowej nie wymaga wcale posiadania jakiejkolwiek karty abonenckiej! Oferowane przez nas uniwersalne dekodery cyfrowe umożliwiają odbieranie kanałów naziemnych i satelitarnych bez karty!
Dekodery
uniwersalne
 w przeciwieństwie do tych oferowanych przez płatne platformy satelitarne umożliwiają odbieranie kanałów darmowej telewizji zawsze (czyli bez żadnej karty w czytniku dekodera).Kupując dekoder uniwersalny zyskujesz wolność wyboru (dekoder uniwersalny umożliwia odbieranie programów z wielu różnych satelitów).Dekoder uniwersalny oferuje możliwość ułożenia programów na liście kanałów-możesz dowolnie zmieniać kolejność programów a także dodawać i kasować kanały w dekoderze.

Dzięki instalacji dekodera uniwersalnego zyskujesz darmowy dostęp do programów polskich i zagranicznych - możesz oglądać zarówno kanały satelitarne jak i naziemne DVB-T a to wszystko razem z jednego dekodera z tylko jednym pilotem sterowania. Dekoder do działania nie wymaga posiadania wcale żadnej karty ani dokonywania jakiejś aktywacji! Programy darmowej telewizji.

W przeciewieństwie do dekoderów platform - zakupienie dekodera uniwersalnego to tylko jednorazowy wydatek, który wcale nie zobowiązuje do ponoszenia dalszych dodatkowych comiesięcznych opłat ani do zawierania umowy o abonament platform!

Kupno dekodera uniwersalnego to tak samo prosta i niezobowiązująca czynność jak zakup nowego odkurzacza, żelazka lub nowej pralki - po prostu kupujesz, instalaujesz i używasz ! Dekoder nie generuje żadnych comiesięcznych opłat dodatkowych!
Płacisz zatem tylko jeden raz-nie ma umowy o abonament zatem nie ma także dalszych comiesięcznych opłat abonamentowych.
 

Oferta programowa bezpłatnej telewizji cyfrowej czyli kanałów niekodowanych zdecydowanie nie ogranicza się do garstki 27kanałów naziemnej telewizji DVB-T a odbieranie telewizji satelitarnej nie zmusza do zawierania wielomiesięcznych umów i opłacania abonamentu płatnych platform satelitarnych. Większość programów satelitarnych to kanały darmowe czyli niekodowane FTA-aby móc odbierać kanały niekodowane nie potrzebujesz żadnej karty-żadnej platformy!

Aby przejść na odbiór darmowej telewizji cyfrowej (naziemnej DVB-T i satelitarnej) wystarczy tylko do posiadanego już obecnie telewizora jednorazowo dokupić
i podłączyć cyfrowy dekoder uniwersalny, dzięki temu można będzie na ekranie tego samego starego telewizora oglądać kanały satelitarne oraz naziemne DVB-T. Zakupienie dekodera uniwersalnego jest wielokrotnie tańsze niż zakup nowego telewizora a dekoder taki zapewnia dostęp do znacznie większej liczby programów
niż skromna oferta kanałów telewizji naziemnej
. Odkryj bogatą ofertę bezpłatnej telewizji cyfrowej-nie ograniczaj się tylko do telewizji naziemnej DVB-T!

Oferujemy szeroki wybór cyfrowych dekoderów uniwersalnych (satelitarno-naziemnych) >kliknij TU i zobacz<


kliknij TU i pobierz wykaz kilkuset kanałów bezpłatnej telewizji cyfrowej (TVSAT+DVB T) - polskie i zagraniczne kanały niekodowane FTA


darmowa telewizja cyfrowa dostępna jest bez żadnej karty bez zawierania wielomiesięcznych umów i bez zobowiązań - bez potrzeby opłacania abonamentu płatnych platform satelitarnych i bez kablówek

Oferujemy uniwersalne (satelitarno-naziemne) dekodery cyfrowe HD na własność bez umowy, bez abonamentu i bez potrzeby wyboru jakiejś telewizji płatnej. Dekoder uniwersalny można podłączyć do dowolnego telewizora. Dekodery uniwersalne umożliwiają odbieranie programów naziemnych oraz kanałów satelitarnych razem na jednej wspólnej liście kanałów- wystarczy tylko jeden pilot , jeden dekoder i dowolny telewizor
Przejście na odbiór darmowej telewizji cyfrowej umożliwia odbieranie programów satelitarnych oraz naziemnych bez konieczności finansowania płatnych platform! Darmowa telewizja to brak żadnych umów, zobowiązań i brak comiesięcznych opłat na rzecz operatorów telewizji płatnej takich jak NC+ czy Cyfrowy Polsat lub Orange. Darmowa telewizja cyfrowa to kanały  naziemne i satelitarne, które możesz odbierać razem za pośrednictwem cyfrowego dekodera uniwersalnego bez żadnej karty.

darmowa telewizja cyfrowa - aby mieć dostęp do kanałów telewizji cyfrowej satelitarnej i naziemnej potrzebne są dwie anteny

Każdy cyfrowy dekoder uniwersalny umożliwia odbieranie programów naziemnych DVB-T oraz kanałów satelitarnych DVB-T/T2 bez potrzeby posiadania żadnej karty czyli praktycznie bez żadnej platformy! Darmowe kanały można odbierać z dowolnego satelity - dekoder uniwersalny w przeciwieństwie do tych, które oferują platformy może odbierać sygnał z wielu różnych satelitów-zależnie od tego jaki sygnał odbiera z podłączonej do niego anteny/instalacji antenowej. Odbiernie darmowej telewizji niekodowanej
to nie jedyne co umożliwia dekoder uniwersalny. Wielbicieli niezwykle popularnych w Polsce płatnych platform satelitarnych zapewne ucieszy fakt, że dekoder umożliwa także odbieranie płatnych platform cyfrowych (pod warunkiem wykupienia subskrypcji danego operatora/platformy) i umieszczenia karty/modułuCAM platformy w takim dekoderze.

Zakupienie dekodera cyfrowego to tylko jednorazowy wydatek, który nie zobowiązuje do ponoszenia żadych dodatkowych comiesięcznych opłat ani do zawierania umowy!
Dekodery uniwersalne umożliwiają zarówno odbiór darmowej telewizji naziemnej DVB-T jak i satelitarnej. Dekoder taki to urządzenie, które jest dostępne na własność.
Kupno dekodera to tak samo prosta czynność jak zakup nowego odkurzacza, żelazka czy pralki - placisz tylko raz i nie ma dalszych opłat abonamentowych.

Dekoder uniwersalny (w przeciwieństwie do tych od płatnych platform) nie jest uwarunkowany od posiadania karty abonenckiej! Darmowe kanały satelitarne i naziemne są dostępne zawsze bez żadnej karty! Dodatkowo jeśli oprócz kanałów darmowych zechcesz kiedyś odbierać także kanały płatne (czyli np. Cyfrowy Polsat czy NC+) to dekoder uniwersalny może to umożliwić - wystarczy włożyć do czytnika wbudowanego w dekoder kartę abonencką lub moduł CAM z kartą abonencką. Dekoder uniwersalny pozwala na oglądanie zarówno kanalów darmowych (dostępnych bez żadnej karty!) jak i na odbiór kanałów płatnych/kodowanych platform (pod warunkiem posiadania karty)

  wykaz programów darmowej telewizji cyfrowej (kilkaset kanałów) dostępnych bez żadnej karty-bez żadnej platformy - aby pobrać wykaz kanałów kliknij TUTAJ

cyfrowy dekoder uniwersalny obsługuje karty wielu różnych platform Dekoder uniwersalny odbiera kanały darmowe (niekodowane) bez żadnej karty (zarówno satelitarne jak i stacje naziemne).
Dodatkowo wielbiciele kodowanych kanałów telewizji płatnej (platform cyfrowych) mogą zawsze uzupełnić ofertę programów darmowych pakietami kanałów płatnych - wystarczy umieścić w dekoderze kartę abonencką platformy. W przeciwieństwie
do dekoderów "platformowych" (tych oferowanych przez NC+, Cyfrowy Polsat, Orange itp.) dekodery uniwersalne "czytają" karty różnych operatorów pozwalając tym samym na korzystanie z oferty różnych platform w tym samym dekoderze!
telewizja na karte, cyfra plus , cyfrowy polsat , nc+ karty telewizji na karte - karty abonenckie platform telwizji płatnej
Każda płatna platforma cyfrowa to tylko pakiet zakodowanych kanałów, których odbior umożliwia odpowiednia karta abonencka. Wszystkie płatne platformy mają własne karty a każda z nich jest inna (każda platforma używa innego rodzaju systemu kodowania). Dekodery "platformowe" są celowo tak uwarunkowane że nie działają bez karty danej platformy i nie obsługują kart abonenckich innych platform natomiast dekodery uniwersalne działają bez karty (odbierają kanały darmowe bez karty) a dodatkowo obsługują czyli "czytają" karty abonenckie wielu różnych platform - czyli działają podobnie jak telefon komórkowy bez sim-locka czyta karty sim różnych sieci telefonii komórkowej.

pobierz wykaz programów niekodowanych FTA - wykaz kanałów darmowych dostępnych bez żadnej karty - czyli bez żadnej platformy!

Aby przejść na odbiór darmowej telewizji cyfrowej (naziemnej DVB-T i satelitarnej) wystarczy tylko do posiadanego już obecnie telewizora jednorazowo dokupić
i podłączyć cyfrowy dekoder uniwersalny, dzięki temu można będzie na ekranie tego samego starego telewizora oglądać kanały satelitarne oraz naziemne DVB-T. Zakupienie dekodera uniwersalnego jest wielokrotnie tańsze niż zakup nowego telewizora a dekoder taki zapewnia dostęp do znacznie większej liczby programów
niż skromna oferta kanałów telewizji naziemnej
. Odkryj bogatą ofertę bezpłatnej telewizji cyfrowej-nie ograniczaj się tylko do telewizji naziemnej DVB-T!

Oferujemy szeroki wybór cyfrowych dekoderów uniwersalnych (satelitarno-naziemnych) >kliknij TU i zobacz<