KONTAKT OFERTA O FIRMIE / O NAS REGULAMIN JAK ZAMAWIAĆ ? JAK KUPOWAĆ ?

ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE - JAK ODBIERAĆ ZAGRANICZNE PROGRAMY MIESZKAJĄC W POLSCE ?

 HOME (STRONA GŁÓWNA)
 TELEWIZJA BEZ ABONAMENTU
 INSTALACJE ANTENOWE 
 MONTAŻ I SERWIS ANTEN
 DEKODERY UNIWERSALNE
 DEKODERY SATELITARNE
 MULTIROOM DLA DOMU
 TELEWIZJA ZAGRANICZNA
 WYKAZY KANAŁÓW
 TELEWIZJA CYFROWA
 TELEWIZJA NAZIEMNA 
 TELEWIZJA SATELITARNA
 TELEWIZJA BEZPŁATNA (FTA)
 TELEWIZJA PŁATNA (PAY TV)
 TELEWIZJA "NA KARTĘ" SMART HD+
 SMART TV (TV INTERNETOWA)
 TELEWIZJA ANGIELSKA
 TELEWIZJA NIEMIECKA
 POLSKA TELEWIZJA ZA GRANICĄ
 ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE
 DEKODERY BEZ ABONAMENTU
TELEWIZJA ZAGRANICZNA - SATELITARNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA DOSĘPNA W CAŁEJ POLSCE Z ANTENY SATELITARNEJ
                   
Odbieranie programów zagranicznej telewizji cyfrowej możliwe jest całkowicie bezpłatnie w całej Polsce. Aby móc oglądać liczne kanały angielskie, niemieckie, włoskie, francuskie czy hiszpańskie albo rosyjskie nie potrzebujesz zawierać wcale żadnej umowy o abonament jakiejkolwiek kablówki czy platformy satelitarnej!Aby odbierać zagraniczną telewizję w Polsce wystarczy antena satelitarna i odbiornik
telewizji cyfrowej nazywany najczęściej dekoderem.Zakupienie dekodera to jednorazowy wydatek - bez umowy i bez abonamentu!!
Odbieranie programów telewizji cyfrowej nie wymaga też wcale posiadania dostępu do Internetu-wystarczy tylko antena.

ODBIERANIE TELEWIZJI SATELITARNEJ - ANTENA SATELITARNA I ODBIÓR PROGRAMOW SATELITARNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ Niezależnie od tego w jakim rejonie Polski mieszkasz - zawsze jesteś w zasięgu sygnału cyfrowej telewizji satelitarnej. Oferta programowa darmowej telewizji satelitrnej obejmuje kanały w bardzo wielu różnych językach nadawane poprzez dziesiątki różnych satelitów dostępnych w całej Europie.Antena satelitarna to takie prawdziwe okno na Świat.
To jakie kanały odbierzesz i ile tych kanałów będzie w praktyce jest zależne od tego z jakiego satelity będziesz odbierać sygnał a warto wiedzieć że posiadając tylko jedną antenę można odbierać bardzo wiele różnych satelitów i móc bezpłatnie oglądać bardzo różne stacje
z całego świata. W zasięgu anteny satelitarnej w Europie jest dostęp do kilkudziesięciu różnych satelitów. W całej Polsce również jest dostęp do sygnału tych satelitów.Oznacza to że z anteny satelitarnej zainstalowanej w Polsce możesz bezproblemowo odbierać programy niemieckie, hiszpańskie, włoskie, angielskie czy rosyjskie nadawane za pośrednictwem zupełnie innych satelitów niż niezywkle popularny
w całej Polsce arabsko-włoski satelita HOTBIRD nadający programy polskich płatnych platform (NC+/Cyfrowy Polsat) oraz kanały polskie niekodowane FTA czyli całkowicie darmowe i dostępne bez platform.

Generalnie to jakie zagraniczne kanały satelitarne będziesz odbierać zależy od tego na odbiór jakiego satelity jest ustawiona obecnie Twoja antena satelitana. Warto wiedzieć że w całej Polsce najczęściej anteny satelitarne ustawiane są na odbiór satelity HOTBIRD.
Oferta programowa satelity HOTBIRD oprócz kanałów polskich obejmuje też kanały włoskie, rosyjskie i liczne kanały arabskie.Jeżeli chciałbyś mieć dostęp do kanałów angielskich czy też niemieckich w tym kanałów sportowych, dokumentalnych, informacyjnych oraz kanałów z bajkami dla dzieciaków nadawanych w językach takich jak angielski czy niemiecki zdecydownie warto odbierać inne satelity.

DOSTĘPNE SATELITY - SATELITY ODBIERANE W POLSCE - JAKIE SATELITY SĄ DOSTĘPNE W POLSCE - SATELITARNA TELEWIZJA CYFROWA

Jeżeli jesteś zainteresowany odbieraniem kanałów europejskich w Polsce i chcesz mieć dostęp do kanałów niemieckich i angielskich to zdecydowanie warto mieć dostęp do sygnału z satelitów ASTRA. Astra to jest najważniejszy i najpopularniejszy satelita w Europie.
Nawet jeśli obecnie odbierasz tylko satelitę HOTBIRD to z tej samej anteny możesz zacząć odbierać również programy z satelity Astra.
Co istotne - aby odierać kanały europejskie z satelitów ASTRA wcale nie musisz tracić dostępu do kanałów polskich z satelity HotBird.

ANTENA SATELITARNA - ZEZ - ANTENA MULTIFEED - ANTENA DO ODBIORU SATELITY ASTRA JAK ODBIERAĆ KANAŁY SATELITARNE - JAKA ANTENA DO SATELITY - ANTENA DO SATELITY HOTBIRD - ANTENA DO SATELITY ASTRA Przedstawiona na zdjęciu widocznym obok tego tekstu satelitarna antena została tak skonfigurowana aby zapewniać odbiór sygnału
trzech różnych satelitów bez potrzeby każdorazowego ustawiania
kierunku anteny. W ten sposób z jednej anteny odbierzesz kanały nadawane z  HOTBIRD (13E), ASTRA (19.2E) i ASTRA 2 (28.2E).

Oczywiście oferta darmowej cyfrowej telewizji satelitarnej obejmuje również programy nadawane z bardzo wielu innych satelitów jakie też można bezproblemowo odbierać w całej Polsce jednak właśnie najbardziej popularnym rozwiązaniem jest konfiguracja ze zdjęcia.

CO JEST NADAWANE Z TYCH WŁAŚNIE SATELITÓW ?

HOTBIRD 13E to satelita najpopularniejszy w Polsce i bardzo licznych krajach arabskich Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.
Poza kanałami polskimi są tu też liczne kanały włoskie oraz kanały rosyjskie czy też anglojęzyczne wersje arabskiej AL JAZEERA czy też irańskiego PRESS TV oraz także rosyjskiej Russia Today HD.


ASTRA 19.2E to najpopularniejszy satelita w EUROPIE. Z tego właśnie satelity nadawane są kanaly niemieckie oraz francuskie czy też hiszpańskie. Z Astry za darmo dostępny jest EUROSPORT
oraz kanały dziecięce jak NICKELODEON czy DISNEY CHANNEL.
Z tego satelity są też darmowe Sky News , TLC, Comedy Central
oraz darmowe kanały z wyścigami Formuły 1 jak RTL Television.
Astra to także liczne darmowe/niekodowane kanały HD oraz UHD.

ASTRA 2 (28.2E) to najpopularniejszy satelita na WYSPACH BRYTYJSKICH.Za pośrednictwem tego właśnie satelity swoje kanały nadają najpopularniejsze kanały angielskie i anglojęzyczne. Oferta programowa satelity ASTRA 2 (28.2E) znacząco różni się do tego co oferuje ASTRA 1 gdyż tutaj nie ma kanałów niemieckich czy francuskich ale są za to kanały brytyjskie w tym również takie telewizje gdzie nadawane są filmy z wyświetlanymi angielskimi napisami ekranowymi czy też audiodeskrypcją. Oprócz kanałów telewizyjnych są tutaj dostępne również programy angielskiego radia. Warto zauważyć, że to z satelity ASTRA 2 (28.2E) nadaje darmowa platforma
satelitarna FREESAT,której oferta programowa obejmuje ponad 150 kanałów w tym wele dostępnych jest również w całej Polsce.

Sprzedawane przez nas na własność bez abonamentu cyfrowe dekodery uniwersalne są już przygotowane do odbioru kanałów nadawanych właśnie z tych trzech opisanych powyżej satelitów (HOTBIRD/ASTRA/ASTRA2) co oznacza, że otrzymasz już dekoder
z poukładaną i pogrupwaną tematycznie listą programów gdzie zaprogramowane w pamięci dekodera na liście są kanały niemieckie oraz angielskie czy francuskie a także darmowe kanały polskie, włoskie, rosyjskie i wiele innych. Lista ma klasyfikację tematyczne czyli bardzo łatwo znajdziesz w dekoderze np.darmowe kanały bajkowe dla dzieciaków albo kanały informacyjne oraz muzyczne.
W przesyłce z dekoderem uniwersalnym otrzymasz również instrukcję instalacji/ustawienia ANTENY SATELITARNEJ.
Odbieranie darmowych kanałów cyfrowej telewizji (zagranicznych i polskich) razem z jednego wspólnego dekodera!!!

CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
 
Aby zobaczyć cyfrowe dekodery uniwersalne - kliknij w obrazek powyżej lub tutaj 


Jeżeli jesteś szczególnie zainteresowany odbieraniem kanałów angielskich i anglojęzycznych w Polsce kliknij tu:> telewizja angielska

Jeżeli jesteś szczególnie zainteresowany odbieraniem kanałów niemieckich w Polsce kliknij tu:> telewizja niemiecka

Jeżeli poszukujesz możliwości odbioru w Polsce programów nadawanych w jeszcze innych językach skontaktuj się z nami telefonicznie.