KONTAKT OFERTA O FIRMIE / O NAS REGULAMIN JAK ZAMAWIAĆ ? JAK KUPOWAĆ ?

JAK KUPOWAĆ ?

 HOME (STRONA GŁÓWNA)
 TELEWIZJA BEZ ABONAMENTU
 INSTALACJE ANTENOWE 
 MONTAŻ I SERWIS ANTEN
 DEKODERY UNIWERSALNE
 DEKODERY SATELITARNE
 MULTIROOM DLA DOMU
 TELEWIZJA ZAGRANICZNA
 WYKAZY KANAŁÓW
 TELEWIZJA CYFROWA
 TELEWIZJA NAZIEMNA 
 TELEWIZJA SATELITARNA
 TELEWIZJA BEZPŁATNA (FTA)
 TELEWIZJA PŁATNA (PAY TV)
 TELEWIZJA "NA KARTĘ" SMART HD+
 SMART TV (TV INTERNETOWA)
 TELEWIZJA ANGIELSKA
 TELEWIZJA NIEMIECKA
 POLSKA TELEWIZJA ZA GRANICĄ
 ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE
 DEKODERY BEZ ABONAMENTU
                   .Prowadzimy sprzedaż wysyłkową
- nasze przesyłki dostarcza firma kurierska DPD a dodatkowo prowadzimy
także sprzedaż bezpośrednią (z dostawą na miejsce instalacji i usługą montażu/instalacji zakupionego sprzętu)
Opcjonalnie możliwy jest też zakup na miejscu w siedzibie Firmy Extreme-SAT - po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu.
Za zakupione produkty możesz zapłacić : gotówką kurierowi przy odbiorze paczki (tzw. przesyłka pobraniowa)
                                                               : gotówką bezpośrednio sprzedawcy (przy wyborze odbioru osobistego)
                                                               : przelewem na rachunek bankowy Firmy Extreme-SAT (przedpłata)

Uprzejmie informujemy , że nie prowadzimy sklepu stacjonarnego natomiast odbiór osobisty w siedzibie Firmy możliwy jest tylko i wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu indywidualnego terminu przyjazdu po zamówione produkty z naszej oferty.

Wszystkie oferowane przez nas produkty sa fabrycznie nowe i posiadają gwarancje producentów. Podstawowym dowodem sprzedaży jest nasza Faktura VAT (indywidualna/osobowa lub na Firmę) na życzenie możesz też zamiast Faktury VAT uzyskać paragon fiskalny.

W przypadku chęci skorzystania z zakresu naszych usług instalacyjno-serwisowych (montaż/serwis/modernizacja systemów antenowych RTV-SAT) decydującym kryterium jest rejon/miejsce zamieszkania Klienta ponieważ nasza Firma jest lokalna -nasze usługi instalacyjne dostępne są dla mieszkańców CZECHOWIC-DZIEDZIC ,ZABRZEGA, LIGOTY, PSZCZYNY, BIELSKA-BIAŁEJ i okolicznych miejscowości.

W przypadku gdy Twoje miejsce zamieszkania nie znajduje się w obsługiwanym przez nasz obszarze regionalnym skorzystaj z naszej
oferty sprzedaży wysyłkowej prowadzonej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Prowadzimy sprzedaż do wszystkich krajów Unii Europejskiej a dodatkowo u nas  możliwa jest także wysyłka specjalna - czyli sprzedaż wysyłkowa poza obszar Unii Europejskiej.
Jeżeli zatem Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza obszarem Unii Europejskiej - np. w Szwajcarii, Norwegii itp. itd. to nadal możesz zakupić produkt w naszym sklepie - otrzymasz go wówczas za pośrednictwem przesyłki zagranicznej pocztowej.
Zdecydowanie najprostsza i najszybsza jest wysyłka do Polski oraz do państw należących do obszaru celnego UNII EUROPEJSKIEJ.
Przesyłka poza obszar UE jest możliwa jednak taka przesyłka wymaga indywidualnego ustalenia szczegółów w tym kwestii opłat cła.