Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin ZamówieniaTECHNISAT DIGIT ISIO STC UHD 4KCena : 1649,00 zł brutto

Dekoder UHD 4K Technisat dzięki wsparciu najnowszych standardów (HDMI z 4K 50/60p / HDCP 2.2 / HEVC H.265) umożliwia dostęp do już nadawanych w jakości 4K Ultra HD nowych kanałów satelitarnych
oraz przekazywanie obrazu w jakości UHD do telewizorów 4K. Odbiornik ten doskonale radzi sobie także z odtwarzaniem materiałów UHD z plików dostępnych w sieci Internet czy na dyskach zewnętrzynych podłączonych do dekodera za pośrednictwem nowoczesnych portów USB dzialających w wersji USB 3.0.

Skalowanie obrazu do UHD 4K

Dekoder Technisat DIGIT ISIO STC UHD nie tylko umożliwia odbieranie programów nadawanych w UHD już obecnie (czyli głównie zupełnie nowych kanałów zagranicznych)ale także potrafi umiejętnie skalować odbierane stacje do jakości UHD. Za sprawą wyjątkowo nowoczesnych rozwiązań technicznych pozwala to jeszcze lepiej wykorzystać możliwości najnowszych wyświetlaczy,projektorów oraz telewizorów 4K UHD.

Funkcja PIP (obraz w obrazie)

Działanie funkcji obraz w obrazie (PIP - Picture In Picture) polega na wyświetleniu okienka z podglądem na inny program w czasie oglądania innego wydarzenia (przykładowo: masz podgląd na losowanie lotto emitowane w tym samym czasie gdy oglądasz właśnie ważny mecz piłki nożnej lub kanał informacyjny).

HTML 5

Produkty TechniSat serii ISIO obsługują internetowe serwisy filmowe oraz VOD (Video On Demand)
oparte o najnowszy standard prezentacji filmów na stronach www-standard ten to właśnie HTML 5.
Dzięki kompatybilności z tym systemem dekodery TechniSAT ISIO przygotowane są już na przyszłość.

My TechniSat-App

Jeszcze nigdy wcześniej Twój dekoder nie był tak wszechstronny-odbiór programów TV i radiowych, odtwarzanie multimediów, nagrywanie, streaming,przeglądanie stron www a także dodatki-aplikacje.
Dzięki aplikacji My TechniSat na Smartphony i iPhony Apple możesz sterować swoimu urządzeniami zdalnie.Także będąc poza domem zdalnie zaprogramujesz nagrania przez internet w swoim smartfonie.

Technologia ISIO (Internet)

Dzięki wyposażeniu w wiele funkcjonalności IP dekoder TechniSat UHD umożliwia dostęp do usług interaktywanych, bibliotek mediów, swobodne surfowanie po stronach w Internecie i korzystanie z VOD a także możliwości oferowanych przez HbbTV- telewizja hybrydowa, technologia ta pozwala podczas oglądania telewizji na uzyskanie dostępu do treści multimedialnych powiązanych z danym programem.

Gniazdo CI+ (Common Interface) oraz czytnik kart telewizji płatnej

Dekoder TechniSat ISIO STC UHD wyposażony jest w gniazdo dla nowej generacji modułów (CI+)
dzięki czemu umożliwia nie tylko odbieranie kanałów darmowych FTA lecz także korzystanie z platform.

Gniazdo CI+ to uniwersalne złącze umożliwiające używanie pakietów telewizji płatnej (np. NC+, Cyfrowy Polsat , HD+)
bez żadnych dodatkowych dekoderów - wystarczy jedynie włożyć do gniazda CI+ dekodera moduł CI+ wraz z kartą abonencką danego operatora telewizji płatnej (platformy).

Ten dekoder obsługuje nawet restrykcyjne moduły CI+
oferowane przez platformę NC+ jak również pakiet HD+

Wbudowany w TechniSat czytnik kart abonenckich pozwala na korzystanie z kart CONAX jak Telewizja Na Kartę Smart HD+ czy też pakiet muzycznych programów MTV Unlimited.

Dekoder TechniSat współpracuje z min. z modułami CI+ CANAL+ HD CI+ jak i modułami CI+ od Cyfrowego Polsatu


Pamiętaj,że odbieranie telewizji cyfrowej nie zmusza do korzystania z telewizji płatnej czyli właśnie platform cyfrowych i kablówek. Dekoder uniwersalny TechniSat ISIO STC UHD umożliwia bezpłatny odbiór kilkuset programów telewizyjnych oraz radiowych dostępnych bez żadnej karty abonenckiej czyli bez żadnej umowy i bez opłacania comiesięcznego abonamentu platform satelitarnych/kablówek. Telewizja cyfrowa jest darmowa (satelitarna i naziemna) a platformy to tylko koncerny telewizji płatnej.


Możliwości TechniSat DIGIT ISIO STC UHD 4K:

- czytnik kart systemów Conax/Nagra MA (HD+)
- gniazdo CI+
- możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego
- wbudowane 2 głowice satelitarne DVB-S2 oraz podwójna głowica naziemno-kablowa DVB-T/T2/C
- 2 gniazda USB 3.0 (1 z przodu za klapką i 1 z tyłu odbiornika)
- czytnik kart pamięci SD/MS/MMC/Compact Flash
- możliwość odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć
- złącze HDMI 2.0 z HDCP 2.2
- optyczne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF
- interfejs Ethernet
- aktualizacja oprogramowania poprzez satelitę (OTA)
- DiSEqC 1.2 dla układów obrotowych
- możliwość podłączenia do domowej sieci WLAN

- asystent instalacji
- teletekst z pamięcią 1000 stron (Super TechniText)
- zapis programów na zewnętrznych nośnikach pamięci (USB)
- wielojęzyczne menu ekranowe, w tym w wersji polskiej
- wymiary 286 x 155 x 46 mm

W komplecie są:

- odbiornik satelitarny UHDTV 4K (made in Germany)
- nowego typu pilot TechniControl
- baterie 2 x AAA
- zewnętrzny zasilacz 12V, 3A
- przewód HDMI
- instrukcja obsługi po niemiecku (po polsku jest na płycie CD)

Pobór prądu

Czuwanie bez zegara - 0,45 W
Czuwanie z zegarem - 1,05 W
Czuwanie z aktywnym serwerem, bez zegara - 10,5 W
Praca bez zasilania LNB - 13,5 W
Praca z zasilaniem 1x LNB 400 mA przy 18V - 23,2 W
Maksymalnie - poniżej 36 W

Dekoder Technisat Digit ISIO STC UHD 4K to super nowoczesny dekoder uniwersalny UHD (Ultra HD).To najnowszy flagowy model
odbiornika marki TechniSat do odbioru telewizji w jakości UHD/4K.

(HDMI 2.0 / HDCP 2.2 / H.265 HEVC)

Dekoder ten,wyposażony został w niespotykany na rynku Xtra tuner
(potrójny tuner Twin), dzięki czemu może zastąpić 5-7 dekoderów poprzedniej generacji. Dekoder ten wyposażony jest w złącze CI+ pozwalające na korzystanie z restrykcyjnych modułów CAM CI+ oferowanych przez różne płatne platformy cyfrowe (np. NC+, HD+).
Dodatkowo model ten posiada możliwość rozbudowy o dodatkowy moduł z podwójnym tunerem- dostępne są moduły:podwójny tuner satelitarny oraz podwójny tuner naziemno-kablowy. Dekoder UHD, wyposażony jest także w czytnik kart telewizji płatnej (platform).
Czytnik ten obsługuje systemy kodowania: Conax i Nagravision

Odbieranie programów bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej
i naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/DVB-T2 wcale nie wymaga ŻADNEJ KARTY abonenckiej platformy ani też modułu CAM.

Dekoder Technisat DIGIT ISIO STC UHD 4K umiejętnie łączy świat telewizji cyfrowej ze światem Internetu zapewniając dostęp do wielu treści internetowych bezpośrednio na ekranie Twojego telewizora.
Odbiornik telewizji cyfrowej UHD i HD z funkcjami multimedialnymi. Dekoder ten posiada też czytnik kart pamięci typu flash w formacie SD/MMC czyli umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów z aparatu.

Tylko u nas kupując dekoder otrzymasz urządznie przygotowane do pracy- z gotową,ułożoną listą programów darmowej telewizji satelitarnej porupowanych według kategorii: filmy, bajki, sport, muzyka, informacje,rozrywka,dokument, HDTV. Na liście obecne są zarówno kanały z satelity HotBird 13E jak i kanały europejskie z satelitów ASTRA. Wraz z dekoderem otrzymasz naszą autorską instrukcję instalacji satelitarnego zestawu antenowego.

specyfikacja techniczna TECHNISAT DIGIT ISIO STC UHD
  instrukcja obsługi dekodera TECHNISAT ISIO UHD [PL]
 niekodowane FTA - kilkaset darmowych programów


W komplecie wraz z dekoderem dostarczany jest bardzo wygodny pilot zdalnego sterowania wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pilot ten nie odbiega jakością wykonania od nowoczesnych pilotów które dostarczane są zwykle z najlepszymi telewiorami UHD / 4K.

Dekoder TechniSAT,wyposażony został w niespotykany na rynku Xtra tuner (potrójny tuner Twin), dzięki czemu może zastąpić 5-7 dekoderów poprzedniej generacji oferując nowe możliwości.

Odkryj prawdziwą telewizję ultrawysokiej rozdzielczości UHD / 4K
i oglądaj programy nadawane w technologii jutra dostępne już dziś bezpłatnie dostępne za pośrednictwem anteny satelitarnej! Coraz więcej kanałów satelitarnych uruchamia emisję w UHD/4K co cieszy posiadaczy wielkich telewizorów UHD chociaż kanały UHD wcale nie są obecne w ofercie żadnej spośród polskich płatnych platform możesz odbierać UHD już dziś i to bezpłatnie z satelity!

Masz już może nowoczesny telewizor Ultra HD 4K ale nie możesz
w nim oglądać kanałów 4K bo ich nie odbierasz? Denerwujesz się jakością obrazu polskich kanałów na dużym ekranie telewizora?
Nowoczesny dekoder TechniSat poprawi znacząco jakość obrazu (nawet dla kanałów SD) podnosząc ich rozdzielczość do UHD/4K.

Lubisz robić zdjęcia,nagrywać filmy aparatem ale nie lubisz czekać na ich skopiowanie do pamięci USB aby wyświetlić je na ekranie swojego telewizora? Już nie musisz czekać! Dekoder TechniSat UHD posiada wbudowany czytnik kart pamięci z aparatów!

Uwolnij swoją telewizję! Oglądaj programy na wielu urządzeniach mobilnych jak Smartfon czy Tablet i korzystaj z multimediów!


  
CRYPTOBOX AB 652 HD COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

CRYPTOBOX AB752 HD COMBO
cena: 359,00 zł zobacz opis

OPENBOX SX9 HD COMBO CI+
cena: 639,00 zł zobacz opis

OPTICUM X405 HD COMBO
cena: 179,00 zł zobacz opis