Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin ZamówieniaFERGUSON ARIVA 153 COMBO Cena : 299,00 zł brutto

Dekoder Ferguson Ariva 153 Combo - odbiornik cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej i kablowej HD.
Nowoczesny dekoder wyposażony w dwa porty USB, odtwarzacz plików multimedialnych audio-video oraz odtwarzacz serwisów internetowych YouTube, DailyMotion, YouPorn. Ariva 153 to nieco tańsza wersja popularnych modeli Ariva 152 i Ariva 150. Podobnie jak wspomniane starsze modele nowa Ariva dostarczana jest także w komplecie z pilotem zdalnego sterowania(jednofunkcyjnym-tylko do dekodera).
Dzięki zainstalowanym złączom USB dekder Ferguson daje możliwość odtwarzania i nagrywania treści na dysku HDD lub pamięci przenośnej (tzw. pendrive). Korzystając z ARIVA 153 Combo możesz także odtwarzać pliki audio-video - z łatwością posłuchasz ulubionej muzyki, obejrzysz filmy w jakości HD oraz zdjęcia z wakacji. Czytnik kart wbudowany w dekoder Ariva 153 obsługuje karty różnych platform.
Ferguson Ariva 153 Combo umożliwia odbieranie programów nadawanych z dowolnego satelity oraz kanałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 razem na jednej wspólniej liście programów a pilot jaki dostarczany jest w komplecie z dekoderem charakteryzuje się prostotą obsługi oraz wyboru funkcji.

Odbiornik został zbudowany w oparciu o  dwurdzeniową jednostkę główną - procesor ALI. Wbudowany w nią procesor obrazu - przy współpracy z pamięciami DDR II - poddaje sygnał rygorystycznemu, pięciostopniowemu procesowi usuwania zakłóceń, filtrowania, wyostrzania, korygowania i wzmacniania. Dzięki temu zapewnia jakość dźwięku oraz obrazu cyfrowego w pełnej rozdzielczości Full HD


Nowy model Ferguson-a (Ariva 153 Combo) posiada także dodatkowe funkcje takie jak MULTIROOM oraz transmisji audio-video (Big2small i Small2Big). Multiroom pozwala na niezależny odbiór programów płatnych (kodowanych) z jednej karty operatora (np. Cyfra+, TV na Kartę) na 2 dekoderach ARIVA.

Funkcja Big2Small
umożliwia wyświetlanie programów telewizyjnych z odbiornika na ekran Twojego tabletu lub telefonu. Funkcja ta dedykowna jest dla urządzeń mobilnych z systemem Android.
Funkcja Small2Big umożliwia wyświetlanie treści multimedialnych (filmy/zdjęcia) z Twojego telefonu, tabletu na ekranie telewizora.Funkcja dedykowana do obsługi przez urządzenia z systemem Android.
Korzystanie z funkcji Big2Small / Small2Big oraz Multiroom działa w oparciu o sieć komputerową LAN.

Specyfikacja techniczna dekodera Ferguson Ariva 153 Combo

 • Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (High Definition)
 • Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p
 • Pełne wsparcie dla dźwięku E-AC3 (Dolby Digital Plus)
 • Obsługa 32 programowalnych timerów
 • Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio
 • Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind)
 • Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
 • Obsługa DiSEqC 1.0, 1.1, Unicable oraz DiSEqC 1.2, USALS
 • Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264
 • Kompatybilny z systemami DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T i DVB-T2
 • Czytnik kart dla płatnych telewizji (uniwersalny-wielosystemowy czytnik kart abonenckich)
 • złącza RCA (chinch) dla podłączenia analogowego systemu audio (np. wieża HI FI, amplituner)
Ferguson Ariva 153 Combo to tańsza,budżetowa wersja dekodera uniwersalnego od znanego i popularnego polskiego producenta.
Dekoder Ariva 153 Combo wyposażony jest w jeden uniwersalny
czytnik kart telewizji płatnych (czyli platform cyfrowych).W takim czytniku można używać min. kart takich jak: CYFRA+, Telewizja Na Kartę, karty kanałów XXX, oraz białe karty Orange Neostrada z TV.
Dekoder Ariva 153 Combo nie posiada złącza CI dla modułów CAM płatnych platform (takie złącze CI występuje już w Ariva 253)

Odbieranie programów bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T wcale nie wymaga karty

Dekoder Ariva 153 Combo to jeden z najtańszych dekoderów HD, który oprócz satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej umożliwia też odbieranie programów cyfrowej telewizji kablowej. Dzięki obecności uniwersalnego czytnika kart telewizji płatnej (platform) możliwe jest odbieranie kanałów kodowanych. Dekoder "czyta" karty różnych platform w tym min. CYFRA+, Telewizja Na Kartę "SMART HD+".

Tylko u nas kupując dekoder otrzymasz urządznie przygotowane do pracy- z gotową,ułożoną listą programów darmowej telewizji satelitarnej porupowanych według kategorii: filmy, bajki, sport, muzyka, informacje,rozrywka,dokument, HDTV. Na liście obecne są zarówno kanały z satelity HotBird 13E jak i kanały europejskie z satelitów ASTRA. Wraz z dekoderem otrzymasz naszą autorską instrukcję instalacji satelitarnego zestawu antenowego.

 Instrukcja obsługi dekoderów Ferguson ARIVA
 Instrukcja korzystania z funkcji MULTIROOM
 Instrukcja korzystania z funkcji FAST SCAN

kanały niekodowane FTA - darmowe kanały cyfrowe


  
CRYPTOBOX AB 652 HD COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

CRYPTOBOX AB752 HD COMBO
cena: 359,00 zł zobacz opis

OPENBOX SX9 HD COMBO CI+
cena: 639,00 zł zobacz opis

OPTICUM X405 HD COMBO
cena: 179,00 zł zobacz opis